ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 28.09.2021
Svátek má Státní svátek

Odběr novinek emailem:
Email:Show Lord of Dance hlásí změnu!

19.04.2001 Švestka Štefan 21663
Lord of Dance
Díky pozorným lidičkám, kteří nám podávají informace, jste se již dozvěděli o české premiéře show Lord of Dance. Dnes však musím ohlásit drobnou změnu.

Show nebude oproti původnímu v Paegas Aréně. V současné době je nové místo v jednání a Ticketpro tajemně mlčí (viz email). Ještě předtím si však přečtěte informace, které nám poslala Julča Schorová z Dvorany. Touto cestou taktéž děkuji i Lence Nejedlé za její informace.


Ahoj kamaradi,
jelikoz se k nam do souboru diky pozornym kukadlum a uzasnym web strankam - TCS RYENGLE, donesla informace, ze soubor Lord of Dance by mel mit vystoupeni 5.6.2001 v Prazske Paegas arene, chci vam predat jen nekolik postrehu a prozatim zjistenych informaci.

Volala jsem na TicketPro a sdelili mi nasledujici:
1) Predprodej vstupenek je pozastaven, jelikoz cele predstaveni se bude premistovat do vetsich prostor - zatim se nevi kam
2) Vstupenky jsou v rozmenzi 590,- az 2.000,- Kc

Takze, pokud se dozvim nejcerstvejsi informace - rada vam je predam. Sami se muzete informovat na cisle Hotline Ticket Pro - 14051

Ahoj na nektere z tanecnich akci

Schorova Julie "JuliaS"
Dvorana Country Dancers


Přepis emailu od Ticketpro:

Vazeny pane Svestko
o miste vystoupeni skupiny Lord of Dance se stale jedna. Se zakoupenymi vstupenkami muzete tedy vyckat na oficialni oznameni mista konani, nebo samozrejme je vratit v nasi prodejne v Salvatorske ulici 10.

S pozdravem
Eva Smekalova
Echoline 14051


Co říci závěrem? Takovéto lístky se nevrací, takže se obrňte trpělivostí a čekejte, jak se situace vyvine. Zdá se, že pokud se bude show přesouvat do větších prostor, tak očekává Ticketpro velký zájem o lístky. Zda se bude jednat o zájem z naší republiky nebo se k nám díky jedinečné show a velmi příznivé ceně nahrnou cizinci je již asi nepodstatné...

Pokud se i Vy dozvíte nové informace, tak se na nás obraťte. Rádi je pro Vás pro všechny uveřejníme.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku