ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Nejbližší akce
Začátek 22. 11. 2019, 17:00  
Konec 24. 11. 2019, 17:00  
Pardubice  IDEON Pardubice



Jmeniny
Dnes je 14. 11. 2019
Svátek má Sáva

Odběr novinek emailem:
Email:



VÝSLEDKOVÁ LISTINA MČR 2015 - Vodňany

3. 6. 2015 Švestka Štefan 18605

a máme tu výsledkovou listinu akce, která se konala ve Vodňanech.

Českomoravská asociace dětských country tanečních skupin
VÝSLEDKOVÁ LISTINA MČR 2015 - Vodňany
kategorie B
         
         
B1M freestyle mladší
Tanečník Soubor Místo   Pořadí
Aneta Hrdinková TANEČNÍ COUNTRY KLUB VIRGINIA Pardubice   1
Eliška Mrázová ROZÁLIE Strakonice Strakonice   2
Zuzana Ryšavá CLAP DANCE PARDUBICE Pardubice   3
Klára Ondrůšková TK Black & White Hodonín Hodonín   4
Andrea Volfová Klepeto Praha   5
Alena Kalbáčová ROZÁLIE Strakonice Strakonice   6
Eliška Boháčová BIG DANCE Praha   7
Kristýna Dalecká RODEO - Středisko volného času, Trutnov Trutnov   8
Valerie Nedobová TK Black & White Hodonín Hodonín   9
         
B2M solo mladší
Tanečníci Soubor Místo Název choreografie Pořadí
Aneta Hrdinková TANEČNÍ COUNTRY KLUB VIRGINIA Pardubice This is how I do 1
Klára Ondrůšková TK Black & White Hodonín Hodonín Run 2
Zuzana Ryšavá CLAP DANCE PARDUBICE Pardubice Dynamite 3
Eliška Mrázová ROZÁLIE Strakonice Strakonice Shower 4
Kryštof Klein TS Dance EB Říčany MM 5
Hynek Samec ROZÁLIE Strakonice Strakonice Live While We re Young 6
Andrea Volfová Klepeto Praha Viva la Vida 7
Eva Heřmanská TS Dance EB Říčany V říši divů 8
Valerie Nedobová TK Black & White Hodonín Hodonín Try 9
Magdaléna Himmerová TS MŠ Rozálka Strakonice Raci v práci 10
Denisa Kónyová TK Calipso Praha Shower 11
Eliška Brázdová BIG DANCE Praha Svoje vlasy nedám 12
Denisa Zenglerová RODEO - Středisko volného času, Trutnov Trutnov Tell me ma 13
Eliška Boháčová BIG DANCE Praha Topsy Turvy 14
Katka Kašparová RODEO - Středisko volného času, Trutnov Trutnov Up 15
Marie Medková Spolek TK Xtream Jablonec nad Nisou This is how we do 16
         
B3M duo mladší
Tanečníci Soubor Místo Název choreografie Pořadí
Klára Ondrůšková Valerie Nedobová TK Black & White Hodonín Hodonín Not yet 1
Magdaléna Himmerová         Hynek Samec ROZÁLIE Strakonice Strakonice PaPaRaPaPa 2
Alena Kalbáčová Anežka Krásová ROZÁLIE Strakonice Strakonice A tak dál, dál, dál 3
Jasmína Miklášová Natália Tekel’ová OZ Hafiry Zuberec Kovbojky 4
Zuzana Ryšavá   Zuzana Soljaková CLAP DANCE PARDUBICE Pardubice Zuzeto 5
Aneta Heřmanská Natálie Urbanová TS Dance EB Říčany křečci v akci 6
Denisa Zenglerová   Katka Kašparová RODEO - Středisko volného času, Trutnov Trutnov Usměj se poroto 7
Michaela Paletová    Eliška Boháčová BIG DANCE Praha Karkulka a vlk 8
Denisa Kónyová   Karolína Horná TK Calipso Praha Cups 9
Karolína Červená Kristýna Dalecká RODEO - Středisko volného času, Trutnov Trutnov Crazy 10
Eliška Brázdová     Andrea Volfová BIG DANCE Praha Nepřátelé na život a na smrt 11
         
B4M skupina mladší
  Soubor Místo Název choreografie Pořadí
  ROZÁLIE Strakonice Strakonice Džungle 1
  OZ Hafiry Zuberec Naša party 2
  Klepeto Praha Clogging Party 3
  Spolek TK Xtream Jablonec nad Nisou Like me 4
  TS Dance EB Říčany volání divočiny 5
  TK Calipso Praha Honey Bee 6
         
B5M a capella mladší
Tanečník Soubor Místo   Pořadí
Andrea Volfová Klepeto Praha   1
Kateřina Pokorná TS Dance EB Říčany   2
Eliška Mrázová ROZÁLIE Strakonice Strakonice   3
Klára Ondrůšková TK Black & White Hodonín Hodonín   4
Alena Kalbáčová ROZÁLIE Strakonice Strakonice   5
Denisa Kónyová TK Calipso Praha   6
Valerie Nedobová TK Black & White Hodonín Hodonín   7
Alexandra Bednářová TK Calipso Praha   8
         
B1S freestyle starší
Tanečník Soubor Místo   Pořadí
Marek Chytra Marek Chytra Ondřejov   1
Tereza Ryšavá CLAP DANCE PARDUBICE Pardubice   2
Daniela Vašáková Klepeto Praha   3
Michaela Volfová Klepeto Praha   4
Michaela Křížová TK Calipso Praha   5
Luboš Marek CLAP DANCE PARDUBICE Pardubice   6
Kristýna Tilňáková RODEO - Středisko volného času, Trutnov Trutnov   7
         
B2S solo starší
Tanečníci Soubor Místo Název choreografie Pořadí
Tereza Ryšavá CLAP DANCE PARDUBICE Pardubice Poison 1
Marek Chytra Marek Chytra Ondřejov Pompeii 2
Kateřina Ondrůšková TK Black & White Hodonín Hodonín Jungle 3
Adéla Horáková BIG DANCE Praha Here's To The Zeros 4
Daniela Vašáková Klepeto Praha Downtown 5
Luboš Marek CLAP DANCE PARDUBICE Pardubice Classic 6
Michaela Volfová Klepeto Praha Prayer 7
Andrea Sosnová ROZÁLIE Strakonice Strakonice Pirátská 8
Michaela Křížová TK Calipso Praha Diva Dance 9
Adéla Řehořová Spolek TK Xtream Jablonec nad Nisou Sugar 10
Sehnalová Patricie TK Black & White Hodonín Hodonín Summer dance 11
Anna Pomelnikova BIG DANCE Praha Talk dirty and dance from Your heart 12
Kristýna Tilňáková RODEO - Středisko volného času, Trutnov Trutnov Lips are movin 13
Eliška Keilová Spolek TK Xtream Jablonec nad Nisou Wrapped up 14
Jiří Cabicar RODEO - Středisko volného času, Trutnov Trutnov Sex bomb 15
         
B3S duo starší
Tanečníci Soubor Místo Název choreografie Pořadí
Kateřina Ryšavá Tereza Ryšavá CLAP DANCE PARDUBICE Pardubice I'm Good 1
Daniela Vašáková  Adéla Horáková Klepeto Praha Last Time 2
Kateřina Ondrůšková Alexandra Vilímková TK Black & White Hodonín Hodonín Capoeira 3
Erika Jurinová   Romana Kluchtiaková OZ Hafiry Zuberec Two girls 4
Michaela Volfová Andrea Volfová Klepeto Praha Vánoční 5
Lucie Malá        Dominika Klanicová Hazard - CDC Ostrava Ostrava Last? 6
Nikol Kunešová        Diana Němcová ROZÁLIE Strakonice Strakonice I Will Never 7
Sehnalová Patricie Voldánová Iveta TK Black & White Hodonín Hodonín Army girls 8
Kristýna Tilňáková         Jiří Cabicar RODEO - Středisko volného času, Trutnov Trutnov OK 9
Nikola Proroková      Lenka Rudolfová RODEO - Středisko volného času, Trutnov Trutnov G 10
         
B4S skupina starší
  Soubor Místo Název choreografie Pořadí
  TK Calipso Praha Asistentky generálního ředitele 1
  Klepeto Praha Hair 2
  TK Black & White Hodonín Hodonín Chicago puppets 3
  OZ Hafiry Zuberec Limpiapabrisas 4
  ROZÁLIE Strakonice Strakonice Higher 5
  Spolek TK Xtream Jablonec nad Nisou 4 by 4 6
  RODEO - Středisko volného času, Trutnov Trutnov Colours 7
  Hazard - CDC Ostrava Ostrava Gaga 8
  CTS Lentilky - DDM Rakovník Rakovník Fans 9
         
B5S a capella starší
Tanečník Soubor Místo   Pořadí
Michaela Volfová Klepeto Praha   1
Daniela Vašáková Klepeto Praha   2
Luboš Marek CLAP DANCE PARDUBICE Pardubice   3
Michaela Křížová TK Calipso Praha   4
Jiří Cabicar RODEO - Středisko volného času, Trutnov Trutnov   5
Michaela Mrázová ROZÁLIE Strakonice Strakonice   6
Andrea Sosnová ROZÁLIE Strakonice Strakonice   7
Kristýna Tilňáková RODEO - Středisko volného času, Trutnov Trutnov   8
Alexandra Vilímková TK Black & White Hodonín Hodonín   9
Marek Chytra Marek Chytra Ondřejov   vyloučen
         
B1O freestyle open
Tanečník Soubor Místo   Pořadí
Jan Kudláček Klepeto Praha   1
Jan Chvojka Klepeto Praha   2
Šárka Hulínská TK Calipso Praha   3
Eva Krausová Angels Dance Praha   4
Kateřina Bambásková ROZÁLIE Strakonice Strakonice   5
         
B2O solo open
Tanečníci Soubor Místo Název choreografie Pořadí
Jan Kudláček Klepeto Praha Bobby 1
Jan Chvojka Klepeto Praha Fireball 2
Šárka Hulínská TK Calipso Praha Buenos Aires 3
         
B3O duo open
Tanečníci Soubor Místo Název choreografie Pořadí
Kateřina Bambásková Michaela Mrázová ROZÁLIE Strakonice Strakonice Wrapped Up 1
Adéla Horáková      Marie Nedvídková Klepeto Praha Ruská zima 2
Vendula Dvořáčková Klára Virostková ROZÁLIE Strakonice Strakonice Lords 3
         
B4O skupina open
  Soubor Místo Název choreografie Pořadí
  Klepeto Praha PET 1
  Angels Dance Praha Way 2
  ROZÁLIE Strakonice Strakonice Funky 3
  TK Black & White Hodonín Hodonín Selladons 4
  Spolek TK Xtream Jablonec nad Nisou That man 5
         
B5O a capella open
Tanečník Soubor Místo   Pořadí
Šárka Hulínská TK Calipso Praha   1
Kateřina Bambásková ROZÁLIE Strakonice Strakonice   2
Jan Chvojka Klepeto Praha   3
Jana Krausová Angels Dance Praha   vyloučen
Jan Kudláček Klepeto Praha   vyloučen



Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.









Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:
Registrovat