ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 06.12.2023
Svátek má Mikuláš

Odběr novinek emailem:
Email:NEVÍDANÁ PODÍVANÁ NA LETOŠNÍ ENERGII IRSKÉHO TANCE!

20.05.2015 Švestka Štefan 31685
obrázek v článku

Pardubice, KD Dubina - Tradiční závěrečný pořad kurzistů z Hradce Králové a Pardubic a taneční skupiny RYENGLE už svým názvem naznačuje, co se bude tento večer jako každý rok rozdávat. Dvouhodinový komponovaný pořad plný tance, skvělé muziky a multimediálních efektů začíná v pátek 22. května od 19 hodin v pardubickém KD DUBINA.

„Za své celoroční úsilí si tanečníci tento pořad svojí dřinou vyloženě zasloužili,“ říká spokojený Štefan Švestka, otec pořadu ENERGIE IRSKÉHO TANCE. „V první polovině večera patří parket kurzistům a jejich zbrusu novému programu doplněnému o netradiční videoefekty,“ uvádí tento vedoucí pardubických kurzů.  „Pro část našich tanečníků to bude křest ohněm, protože půjde o jejich taneční premiéru, ale natrénováno máme. A naštěstí tu je každý rok tak skvělé publikum, že se vůbec nebojíme.“ Prozradit více o programu nechtěl a jen zmínil, že se letos budou mít na co dívat i věrní diváci tohoto dnes již tradičního květnového pořadu.

Stejnou linii překvapení zachová po přestávce i taneční soubor RYENGLE, který si připravil ‚Legendu o hradu Erigorn‘. Tanečně zpracované vyprávění představí vystoupení plné vášně, zvukových i vizuálních efektů a ryzí energie, o kterou se s diváky prostřednictvím svého tanečního umění podělí. A kdokoli už irské tance na vlastní oči zažil, ví sám, jak energické dokážou být.

Nezbývá než vás na páteční večer srdečně pozvat, abyste se společně s tanečníky ocitli na smaragdově zeleném ostrově a nechali se unést na mystických vlnách hudby a energického tanečního umění!
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: