ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 22.09.2023
Svátek má Darina

Odběr novinek emailem:
Email:ENERGIE IRSKÉHO TANCE 2015

22.04.2015 Švestka Štefan 31523
obrázek v článku

ENERGIE IRSKÉHO TANCE je pořad, který se prolíná celou historií irského tanečního souboru Ryengle a irských tanečních kurzů v Pardubicích a Hradci Králové.

Od počátku to byla 'Ukázková hodina', která si kladla za cíl ukázat našim nejbližším, co jsme se za celý školní rok naučili, a sdělit v takřka rodinném kruhu důležité informace o chodu souboru.

Dnešní podoba komponovaného dvouhodinového pořadu i s názvem ENERGIE IRSKÉHO TANCE se začala ukazovat světlu světa zhruba 5 let dozadu. Svou kvalitou šla téměř neustále kupředu ruku v ruce s dovedností tanečníků.

A tanečníci budou důležitou součástí celého programu i letos, byť vám můžeme slíbit i nejrůznější technické vymoženosti. Je s podivem, kolik hodin ročně dokážou svému oblíbenému sportu věnovat a s jakou neuvěřitelnou chutí i pílí dotahují všechny detaily do dokonalosti, kterou v balíku zvaném choreografie předkládají zabalenou na podnose divákům. Zaslouží hold a zaslouží odměnu. Tou odměnou jim můžete být i vy! Neznám lepší odměnu pro tanečníka, než je rozzářený úsměv diváka, který přidá na závěr i potlesk. Přijďte 22. května 2015 od 19 hodin do KD DUBINA zažijte ENERGII IRSKÉHO TANCE. Odměňte tanečníky z kurzů i z tanečního souboru a nechte se unést na smaragdový ostrov. Jste zváni.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: