ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 17.06.2024
Svátek má Adolf

Odběr novinek emailem:
Email:TK Calipso Praha a CCCDCA zvou na další oblíbenou Tančírnu

10.02.2015 Švestka Štefan 40025
obrázek v článku

I letos se uskuteční Country Tančírna pod taktovkou TK Calipso Praha. Letošní termín 20. až 22. března se již blíží a proto zveřejňujeme jak plakátek, tak i letošní téma Country Tančírny 2015. Blíže k tomu hlavní organizátoři akce Markéta Hejnicová a Káča Brnková.

Je to až neuvěřitelné, ale PATNÁCTÝ ročník Country Tančírny se nezadržitelně blíží!!! Přípravy jsou v plném proudu a my se snažíme pro Vás připravit co nejzajímavější a nejoriginálnější semináře, hru a hlavně vybrat ojedinělé sobotní překvapení.

Pořadatelem akce je ako obvykle Taneční klub Calipso a Českomoravská asociace dětských country tanečních skupin. I letos zůstává cílem akce: SEZNÁMIT SE!!!!

A to nejen mezi sebou navzájem - navázat při tanci nová přátelství, ale i seznámit se s něčím novým a zajímavým co by mohlo ozvláštnit repertoár Vaší taneční skupiny nebo alespoň zpestřit rozcvičky a taneční tréninky.

Co nás letos čeká? Harmonogram seminářů bude probíhat stejně jako v letech předešlých. V pátek bychom se rádi věnovali jiným stylům v tanci a pohybu vůbec. Sobota dopoledne bude tradičně patřit pohybové průpravě a rozhýbání. A neděle dopoledne bude ve znamení tanců různých národů.

Každému z nabízených tanečních směrů budou věnovány dva samostatné semináře (I. a II). Vždy dva semináře budou probíhat paralelně. Proto jsou semináře rozděleny do dvou dílů – aby ten, kdo bude mít zájem, mohl navštívit všechny. Rádi bychom také brali ohled na menší a větší děti. Proto bude jeden ze seminářů věnován mladším dětem a „tanečním nováčkům“ a druhý starším a zkušenějším dětem.

Co se týče seminářů tak letos chystáme například Brazil Funk, Nová technika v line, Rozcvičku a taneční průpravu s hvězdným choreografem, seminář ve stylu našeho tématu a jiné!!! Nápadů je dost, teď se jen testují lektoři, aby bylo vše co nejprofesionálnější!

Veškeré aktuální informace o seminářích, lektorech, časech, přihlášených souborech a ostatních najdete na internetových stránkách www.ccdca.cz a www.facebook.com/tkcalipsopraha. Přihlašování bude probíhat opět elektronicky, tentokrát však přes informační systém CCCDCA. Najdete ho na adrese: system.cccdca.cz.

Velice se na Vás těšíme a doufáme, že se Vám na naší akci bude líbit.

Za organizátory Markéta Hejnicová, KÁČA BRNKOVÁ a TK Calipso.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: