ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 06.12.2023
Svátek má Mikuláš

Odběr novinek emailem:
Email:CELTIC SESSION 2014: keltská veselice v rámci městských slavností v Pardubicích

23.08.2014 Švestka Štefan 35375
obrázek v článku

Tancem, zpěvem, hudbou a ukázkou života dávných Keltů ožije pardubický Příhrádek v sobotu 11. října 2014 od 14 do 17 hodiny.

Kulturní sdružení RYENGLE pořádá již několikátým rokem akci v rámci městských slavností s názvem CELTIC SESSION. I letos tomu nebude jinak a v rytmu irské muziky, která se proline celým programem, se protančíte tříhodinovým programem od 14 do 17 hodiny.

Kapela, kterou už dávno podezřívám, že jim tepe irská krev v žilách, si už dávno na našich akcích svého posluchače získala. Jedná se totiž o pardubickou skupinu BEERBERRIES. Hudebníci, byť věkem a duší mladí, jsou již protřelými interprety melodií z irského ostrova.

Taneční program bude opět bohatý díky vystoupení taneční skupiny RYENGLE a kurzům z Hradce Králové a Pardubic. K vidění tak budou softové choreografie i velmi divácky atraktivní irský step.

Tím nejlepším doladěním akce je keltská expozice spolku BOII, který nám již léta ukazuje, jak se žilo v dobách dávných a minulých. Apropo jsou to stejní nadšenci, kteří pro vás chystají skanzen keltské kultury poblíž Nasavrk. Jeho otevření se již blíží...

Počasí bývá na nás v tuto dobu většinou shovívá a doufáme, že svou tvář posledním silnějším paprskům letošního roka nastavíte v sobotu 11. října na akci CELTIC SESSION na Příhrádku v Pardubicích v čase od 14:00 do 17:00 hodin.
 
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku