ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 12.07.2024
Svátek má Bořek

Odběr novinek emailem:
Email:II.běh LT RYENGLE Horní Sokolovec- den desátý pondělí 21.07.2014

21.07.2014 Švestka Štefan 41444
obrázek v článku

Informace z tábora RYENGLE.

VÁŽENÍ RODIČE A PŘÁTELÉ! TĚŠÍ NÁS VAŠE STAROST O TÁBOR A TÁBORNÍKY, ALE NAŠTĚSTÍ NENÍ TŘEBA. INFORMACE O POČASÍ POUZE SLEDUJEME, PROTOŽE JSEM SAMI BYLI UŠETŘENI. DĚKUJEME

San Francisko je nebezpečné město a ani Aouda neunikla jeho spárům. Unesl jí místní prostopášný majitel vykřičeného domu. Fogg s Passepartoutem z toho byli tak rozčarováni, že nám nezbývalo nic jiného než jí pomoci a velmi krásnou princeznu Aoudu zachránit. Našli jsme všechny klíče, odemkli všechny zámky a Aoudu se podařilo osvobodit. Její cesta zpět do hotelu byla velmi klikatá, musela projít sto nekonečných ulic, aniž by jí kdokoliv poradil, nakonec ale cestu s pomocí dětí našla. Odpoledne bylo velmi dusno a horko, osvěžil nás letní deštík, během něhož jsme si zahráli pár her pod střechou. Navečer jsme hledali v neobvyklé osmisměrce hlavní města Evropy. Jelikož jsme ale byli všichni unavení, šli jsme dříve spát.

Jídelníček:

 Snídaně: chléb se sýrovou pomazánkou, čaj

Dopolední svačina: jogurt

Oběd: pórková polévka, roštěnky s rýží a domácí jablečný kompot

Večeře: chleba ve vajíčku, krájená zelenina

Nemoci a úrazy: jen pár klíšťat, štípance od komárů a hovad

Počasí: Dopoledne bylo dusno jako v prádelně. Po obědě začalo hřmění, ale až na večer nás osvěžil asi dvouhodinový letní vlahý deštík. V noci pohoda a čistý vzduch. Ráno je bez deště a navzdor předpovědím to vypadá na hezké dopoledne.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku