ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 13.07.2024
Svátek má Markéta

Odběr novinek emailem:
Email:I. běh LT RYENGLE Horní Sokolovec – den sedmý, pátek 4.7.2014

05.07.2014 Švestka Štefan 41261
obrázek v článku

Sedmý den by se mělo podle některých odpočívat. Ale to my nééé! Naopak – čekal nás den plný dobrodružství, na která jen tak nezapomeneme. :)

 

 

 

 

 

Jídelníček dnešního dne:

Snídaně: koláč a čaj

Oběd: krupicová polévka s vejcem, uzené s kaší

Svačina: piškoty s pudinkem

Večeře: gulášovka

 

Program dnešního dne:

Viděli jste páteční fotky? Pokud ano a divili jste se, proč jsme chodili obvázaní, zaslepení nebo jsme zázračně oneměli, pak čtěte dál. Hráli jsme totiž Survivor Game – hru o přežití! Bylo několik stanovišť, která jsme museli po oddílech postupně projít, a na každém z nich nás čekal nějaký úkol. Jenže háček byl v tom, že to bylo hezky něco za něco. Takže ti členové oddílů, co se chopili úkolu střílet, pak oslepli (pomocí šátku, pochopitelně! :) ). Ti, kteří nosili vodu rukama, přišli o ruku, dalším, co přecházeli řeku, jsme upicli nohu no a třeba ti, kteří se odvážili uhodnout a vyslovit heslo, tak oneměli. Skvělá hra! :) Cílem hry bylo vylézt na „kouzelný strom“ (ani ne tak strom jako naše, k tomuto účelu stvořená proprieta).

Odpoledne jsme se zabavili další z řady strategických her a tentokrát to byly Přístavy. Každý oddíl měl nějakých 6 lodí, které pluly z přístavu do přístavu, nakupovaly komodity, vydělávaly, mohli se z nich stát dokonce piráti a přepadat ostatní, včetně konkurenčních pirátů – klasika... :) Vyhráli ti, kterým se podařilo nejvíc si svoji pokladnici naplnit

Večer jsme pak popustili uzdu své fantazii a jali se tvořit. Co? Mrkněte na fotky třeba tady: http://iconosquare.com/tag/ltryengle20141beh/ – nejnovější najdete vždy nahoře. Fakt se nám to všem moc povedlo, ať jsme se vrhli na cokoli! :)

 

Počasí:

Máme tu konečně pořádné teplíčko a je krásně slunečno.

 

Nemoci a úrazy:

Hádejte: je to brebera na šest, začíná na K a končí na Ě – a těch bylo několik. Jinak zase samá řípa... ;)

 

A CO S VÍKENDEM?

Podrobný report necháme na nedělní vydání pravidelného hlášení, ale jen naznačíme, že nás čeká dobrodrůžo! Párset metrů od tábora totiž budeme ze soboty na neděli bivakovat jako správní zálesáci. :) V okamžiku vydání článku se děti právě balí a už se na to moc těší, protože prožijou celý den v lese. V případě nepřízně počasí se pochopitelně briskně přesuneme zpět do tábora, který budeme mít doslova za rohem. Ale držte palce, ať to vydrží a případné deště spadnou někde jinde.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku