ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 04.10.2023
Svátek má František

Odběr novinek emailem:
Email:Festival Pardubická Ryengle připravuje spuštění registrace

28.05.2014 Švestka Štefan 42794
obrázek v článku

A tradičně to bude 1. června na Den dětí. Systém stránek na Ryengle.cz se změnil, a proto budeme využívat nejmodernějších technologií a vymožeností. Už dnes budete moci udělat k přihlášení na festival první krok - registrovat soubor. V článku vás v několika bodech navedeme, jak registraci proplout bez zádrhele. Pokud se však stejně nějaký najde, tak neváhejte kontaktovat autora stránek s žádostí o nápravu. Briskně vše vyřídíme tak, abyste 1. června mohli bez problémů přihlásit své choreografie a vešli se do stanovených kvót jednotlivých kategorií.

Krok 1: přihlášení souboru do systému

Vpravo na stránce www.ryengle.cz naleznete přihlášení do systému. Pokud nemáte soubor založen, tak pomocí tlačítka NOVÝ otevřete formulář pro založení nového souboru. Teprve pod tímto tanečním souborem budete přihlašovat na festival choreografie.

Krok 2: ověření e-mailu

 

Na e-mail dostanete informace o úspěšném založení souboru s vašimi údaji a také odkaz na ověření emailu. Jelikož do festivalu probíhá komunikace hlavně na základě e-mailu, je ověření velmi důležité.

Krok 3: přihlášení do uživatelské sekce

Po přihlášení se místo tabulky objeví profil se jménem zástupce taneční skupiny. Zároveň zde bude odkaz na opravu registračních údajů, které můžete provádět sami a udržovat kontakty na sebe stále aktuální.

Krok 4: přihlášení na festival

Pokud projdete bez problémů všechny předchozí kroky, tak se vám nově v menu FESTIVAL objeví v podmenu možnost PŘIHLAŠOVÁNÍ. Zde se budete moci přihlásit s choreografiemi pod vaším souborem.

 

Výhody přihlášení souboru na Ryengle.cz:

  • budete uvedeni v centru tanečních souborů s aktuálními odkazy na váš soubor (připravuje se)
  • v případě účasti na festivalu budete zahrnuti do historické tabulky výsledků (připravuje se)
  • a hlavně se můžete přihlásit na festival :)
  • …další se připravuje, nechte se překvapit!!!

 
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: