ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 24.09.2023
Svátek má Jaromír

Odběr novinek emailem:
Email:Dnes startují nové kurzy v Pardubicích!

19.02.2014 Švestka Štefan 29641
obrázek v článku V KD Dubina bude dnes od 17 hodiny startovat jarní část irských tanečních kurzů. Kurzy jsou určené pro úplné nováčky, protože veškeré kroky se učí od samotného začátku. Je to jedinečná možnost se naučit tento styl tancování.

Dvakrát ve školním roce Vám nabízme možnost se zapojit do kurzů irského tance. Letošní možnost je druhá a další bude až následující školní rok.

Jedna hodina kurzů, z celkem 15 lekcí, trvá 1,5 hodiny od 17:15 do 18:45hod. Kurzy je vhodné doplnit semináři, které nabídnou vhodné doplnění taneční praxe a zvýšení dovedností. Do konce školního roku plánujeme ještě dva semináře, které jsou zároveň i setkáním s lidmi z pararelních kurzů v Hradci Králové. Na semináře se můžete již nyní přihlásit.

Na lekce kurzů potřebujete tělo obepínající oblečení (je třeba kontrolovat pozici kyčlí, kotníků, kolen), malý ručník, pití. V obutí je třeba dokázat propnout špičku (naprosto nevhodné jsou například botasky), což jsou ideální jazzovky nebo pro úplný začátek zvolte tlusté ponožky a nechte si poradit lektory.

Těšíme se na Vás na první pardubické lekci!

 
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku