ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 24.09.2023
Svátek má Jaromír

Odběr novinek emailem:
Email:Zpravodajství 2013-07-06

06.07.2013 Švestka Štefan 29581
Doposud žil Poseidon se smrtelníky v míru. Občas jsme mu obětovali pár zvířat, aby uspokojili jeho náturu, být stále obdarováván. Pán moří a oceánů se však nepohodl s Hérou a tak ho využila jako prostředníka, aby sdělil Herkulovi další úkol. Poseidon musel nechat na její žádost ztroskotat pár lodí.

Bohužel se to neobešlo bez následků. Museli jsme moře vyčistit. Sami jsme byli překvapení, co vše se na lodi může nacházet a s čím lidé obchodují. Moře jsme zbavili všeho nežádoucího a veškeré věci Herkules prodal na místním trhu. Bohužel cestou zpátky byl okraden a veškeré drachny mu odcizila divoženka.

Nezbylo nám nic jiného než si své peníze vybojovat zpátky.Pár slepců nám sice zkřížilo cestu, ale my si svůj majetek vybojovali.

Běhat umíme a někdy opravdu rychle, zpívat nám také jde, šifry nám nedělají větší problém a o tančení ani nemluvě. Včerejší disko bylo pro vše milým překvapením a pařili jsme jedna báseň. Tak co z našich schopností by bylo potřeba vyzkoušet? PAMATOVÁK.Tak jsem hledali, předávali a prověřili si, že jako tým zkrátka fungujeme.

Snídaně: chleba zasypaný sněhovým sýrem
Svačina: Nektarinka
Oběd: Slepičí polévka s nudlemi, rajská omáčka s masem a knedlíkem
svačina: Plněný piškotový dortík
večeře: chleba ve vajíčku, zelenina

úrazy:klíšťata útočí
počasí: Lepší jsme si nemohli přátKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: