ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 24.09.2023
Svátek má Jaromír

Odběr novinek emailem:
Email:ZPRAVODAJSTVÍ TÁBOR 2013 -07-03

03.07.2013 Švestka Štefan 31274
obrázek v článku Mezi nás smrtelníky přišli samotní olympští bohové - Zeus, Poseidon, Athéna, Hádes, Artemis, Hefaistos, Apollón, Hermes.

Ti všichni nám osobě řekli mnoho zajímavých věcí. Každý se nám představil a řekl jaká je jeho sféra vlivu. Mocný vládce všech bohů nás požádal o pomoc. Bylo potřeba nalézt skrýše ostatních bohů a zjistit komu a čemu vládnou.Ač byl úkol velmi těžký a skříše dobře utajené, úkol jsme splnili.

Kněžka osudu Klótho, přišla mezi nás. Naše strážkyně duší na nás bude dohlížet a dbát na to, aby se nám nic nestalo a bude při nás stát, pokud se k nám bohové otočí zády. Herkules spolu s námi smrtelníky pevně věří, že nám budou bohové nakloněni a přisluhovači jeho nevlastní matky Héry nám nebudou křížit cestu. První úkol budeme plnit již zítra. Dnes se Klótho přesvědčila, že Herkules v nás má plnou podporu a že jsme schopni plnit i ty nejtěžší úkoly.

Jídelníček:
snídaně: makový a tvarohový závin s kakaem
svačina: jablíčko, závin
oběd: Poseidonova polévka, řízek bludného Holanďana, okurkový a rajčatový salát
svačina: rohlík se sýrem, jablko
večeře: buřty na ohni

úrazy: 2 klištata, odřené koleno, škrábance, štípanceKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: