ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 24.09.2023
Svátek má Jaromír

Odběr novinek emailem:
Email:LT RYENGLE 2013: I.běh odkládá svůj příjezd na tábor

27.06.2013 Švestka Štefan 30761
vzhledem k tomu, že se nám nevyhnuly povodně, musíme odložit nástupní termín pro I. běh. Původní odjezd plánovaný na sobotu se tedy nekoná. Nový odjezd bude v termínu od neděle do středy. Sledujte, prosím, naše stránky - termín i časy operativně doplníme.

Potok Žejbro, který obepíná celé tábořiště i louku, se z klidných 9cm vodní hladiny dostal za několik málo hodin na necelých, ale úctyhodných 120cm. Průtok se z téměř neměřitelného stavu dostal na 19 metrů krychlových za sekundu.

V předchozím odstavci je popsán základní věc, která nás donutila k rozhodnutí odsunout příjezd prvního běhu. Naštěstí zde není problém s vybavením tábořiště či stany, ale hlavním problémem zůstává zásobování a podmáčení louky. Z toho titulu se vedení I. běhu s organizátory domluvilo na opožděném nástupu.

Včerejší večer se dozvěděli nastalou situaci všichni dostupní rodiče táborníků z I. běhu. Velmi jim tímto děkujeme za pochopení a za to, že nám drží palce. Pevně věříme, že táborový pobyt, byť zkrácený, si všichni užijí stejně jako předchozí ročníky.

Informaci o odjezdu určitě uveřejníme zde na těchto stránkách, Facebooku a emaielm do schránek rodičům. Táborový pobyt bude končit dle plánu v sobotu 13. července.

Ještě jednou děkujeme všem za pochopení.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: