ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 04.10.2023
Svátek má František

Odběr novinek emailem:
Email:Tradiční termín otevření přihlašování na festival Pardubická Ryengle

31.05.2013 Švestka Štefan 32061
obrázek v článku festivalový ročník 2013 si připíše číslici 15 před slovem ročník. V mnohých ohledech tradiční country taneční festival přinese i některé drobné změny, které vyplynuly z let minulých a z dosavadních příprav letošního ročníku festivalu.

A začneme s tím, co se rozhodně nezmění. To je datum 1. června, kdy se začínají léta dozadu všichni přihlašovat na festival PR 2013. Můžete si stáhnout Propozice č. 1 s přihláškou a nebo využít pohodlnější webový formulář.

Co získáte rychlým přihlášením? V jednotlivých kategoriích i letos chystáme omezení počtu choreografií. Festival skutečně po stránce časové není nafukovací a nad limity dané jednotlivým kategoriím záleží na počtu v dalších a tedy časové zvládnutelnosti v rámci celé Pardubické Ryengle. Pokud se nechcete dostat do stavu, že budete za hranicí, tak využijte přihlašování nyní, těsně po zahájení. Počty účastníků se upřesňují až po uzávěrce.

Co získá pořadatel Vaším rychlým přihlášením? Zejména zjistí Váš zájem festival navštívit a bude schopen lépe a operativněji se na celkový průběh připravit.

a k jednotlivému omezení počtu choreografií:

Senior COUNTRY: 12 choreografií, soutěžní kategorie
Hlavní COUNTRY: 18 choreografií, soutěžní kategorie
Hlavní COUNTRY SHOW: 18 choreografií, soutěžní kategorie
Hlavní Line dance: 18 choreografií, soutěžní kategorie
Hlavní Clogging: 18 choreografií, soutěžní kategorie
Děti 10-15 let včetně COUNTRY: 14 choreografií, soutěžní kategorie
Děti 10-15 let včetně COUNTRY SHOW: 12 choreografií, soutěžní kategorie
Děti do 10 let: 12 choreografií, soutěžní kategorie
Line dance 10-15 let věku včetně: 14 choreografií, soutěžní kategorie
Poprvé: 15 choreografií, nesoutěžní kategorie
OPEN: 15 choreografií, nesoutěžní kategorie

Tím pádem zveřejňuji první podstatnou novinku letošního festivalu. Na základě mnohých žádostí budeme pořádat kategorii SENIOR COUNTRY poprvé soutěžně. Proto se budou i u této kategorie hlídat stejné parametry jako je počet tanečníků, věk a délka choreografií. Věříme, že se kategorie naplní a bude velkou zajímavostí pro všechny účastníky.

Zároveň činíme poslední dobrou vůli směrem ke kategorii HLAVNÍ SHOW. Pokud v této kategorii nebude ke dni uzávěrky minimum 6 choreografií alespoň od 3 tanečních souborů, bude tato zrušena bez náhrady. Toto nám velí statistika posledních ročníků přihlášek ve jmenované kategorii.

Další novinkou, která nás potkala při plánování a zajišťování tohoto ročníku festivalu je, že Sokol Pardubice si ke svému 150letému výročí nadělil rekonstrukci celého objektu a to v termínu, který zasahuje do konání festivalu Pardubická Ryengle. Proto řešíme náhradní ubytování a budeme Vás o něm informovat.

V minulém ročníku se nám všem velmi líbila charitativní akce Malé kulaté pro Justýnku a proto i letos chystáme akci, která bude spjata s letošním ročníkem. O všem budete včas informováni.

Nezbývá nám doufat, že i letošní festival navštívíte v hojném počtu a budete u nás v Pardubicích na festivale Pardubická Ryengle 2013 spokojeni. :)
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: