ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 04.10.2023
Svátek má František

Odběr novinek emailem:
Email:NINTENDO HERNÍ ZÓNA NA LETOŠNÍ PARDUBICKÉ RYENGLI

23.11.2012 Švestka Štefan 30111
Na letošní Pardubické Ryengli bude součástí doprovodného programu i herní zóna od Nintenda. Naleznete ji v předsálí IDEONU. Nebudou chybět ani soutěže o ceny v Mario Kart a Just Dance od 12 do 15 hodin. Vítěz bude vyhlášen v pauzách programu na hlavním sále a získá ceny od Nintenda
Hlavním tahákem bude světová jednička v tanečních hrách Just Dance 4 pro domácí herní konzoli Wii. S ní si můžete zatančit 40 cool hitů sami nebo s dalšími kamarády a užít si spoustu funkcí jako je například Dance off battle, ve kterém si můžete zasoutěžit proti sobě až ve čtyřech tanečnících nebo naopak funkce Choreographies, ve které si zatančíte společně choreografie, ve kterých nechybí ani zvedačky. A pokud už budete mít tance dost, můžete vyzkoušet další hry pro Wii a nejspíše i pro Wii U, které zde bude k vidění i přesto, že do jeho vydání zbývá ještě další týden.

Na přenosných herních konzolích ze série Nintendo 3DS si můžete vychutnat závody ve hře Mario Kart 7 nebo zlatou horečku s New Super Mario Bros 2.

Oba dny Pardubické Ryengle nebudou chybět ani soutěže o ceny a to v Mario Kart 7 a Just Dance od 13 do 16 hodin. Vítěz získá ceny od Nintenda. Vyhlášení bude v pauzách programu na hlavním sále.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: