ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 12.07.2024
Svátek má Bořek

Odběr novinek emailem:
Email:Festival Pardubická Ryengle - informace pro veřejnost

23.11.2012 Švestka Štefan 39222
obrázek v článku pokud jste divákem, který se na festival těší nikoliv jako soutěžící a hledáte informace, tak jste je právě našli
Festival nabízí bohatý program i pro klasické návštěvníky našeho festivalu.

Základem jsou samozřejmě taneční soutěže v sobotu i v neděli. Obě shodně začínají ve 12 hodin a ta sobotní vydrží do 19 hodin a bude mít na mušku hlavně country taneční kategorie ve všech věkových kategoriích. Nedělní soutěž se bude věnovat cloggingu (kovbojský step) a line dance. Obě zmiňované kategorie jsou velmi divácky atraktivní. Nedělní soutěž bude končit zhruba okolo 16 hodiny odpolední. Jednotný vstup za osobu na soutěž je 30 Kč (za jeden den).

V sobotní večer, který začíná úderem 20 hodiny, můžete navštívit country bál s kapelou Zimour Brno. Začátek obstará tradičně finále hlavní věkové kategorie Country nad 15 let. Kromě toho můžete vidět za lístek, který stojí 100 Kč na osobu, taktéž El Grupo Andaluz Brno se španělskými tancí a domácí TS Ryengle Pardubice s irskými tanci. Pro domácí tanečníky je to jediná odměna za uspořádání celého festivalu a lze očekávat, že se před ostatními tanečníky budou chtít opět vytáhnout.

Ve stáncích na festivalu si můžete koupit různé předměty a někdo nepohrdne třeba medovinou nebo pamětní klíčenkou vydanou k festivalu Pardubická Ryengle. U dalšího stánku se můžete zkusit vžít do role soutěžících tanečníků a zkusit vyhrát u Nintenda některou z cen. Zajímavostí je i dětský koutek, který bude dobrým odreagováním pro ty nejmenší z návštěvníků.

Prohlídnout přhlášené soubory v jednotlivých kategorií:
- prohlížet přihlášené soubory -Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: