ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 16.06.2024
Svátek má Zbyněk

Odběr novinek emailem:
Email:PR2012: semináře na festivale

17.11.2012 Švestka Štefan 37744
obrázek v článku i letos jsme přichystali na festivalu dva odborné semináře pro vedoucí tanečních skupin a choreografy.

Jeden již s tradičním zaměřením, kterým se stále snažíme posílit povědomí o show a hlavně pak samozřemě i posílit účast v této kategorii na festivalu. A protože účast ještě není dle našich představ, proto Vám i letos můžeme nabídnout seminář o SHOW, který pro Vás připravil Roman Vach.

Druhým seminářem zmíníme to, co je pro tanečníka velmi potřebné - jeho TANEČNÍ PRUPRAVA. Toto téma si vzal za vlastní Mišo Kövér, který společně s Vámi probere veškeré úskalí tohoto tématu. (Pozor - změna oproti dříve uvedenému tématu)

Vyhlašujeme pouze sobotní termíny seminářů a případně po dohodě (na moderované schůzce vedoucích s pořadateli v pátek) je rozšíříme. Oba semináře budou probíhat v místnosti stravování (po pravé straně po vstoupení do IDEONu)

SHOW

9:00 - 10.00 lektor Roman Vach

KOSTÝMY

10:00 - 11.00 lektor Mišo Kövér

Vstupné na seminář je 50 Kč/osoba. Splatné na místě. Maximálně 2 osoby za soubor. V případě menšího počtu osob na semináři lze domluvit s lektorem rozšíření počtu. Osoby hlašte emailem na stefan.svestka@cpce.cz.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: