ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 04.10.2023
Svátek má František

Odběr novinek emailem:
Email:Semináře v nadcházející taneční sezóně

16.09.2012 Švestka Štefan 31875
obrázek v článku tento článek přináší termíny seminářů irských tanců v celé sezóně 2012-2013. Semináře jsou určeny nováčkům, začátečníkům a mírně pokročilým v technice softu. Poznačte si následující termíny a můžete se přihlásit pomocí našeho webového formuláře skrze RYENGLE.CZ.

Ahoj všem budoucím, ale i stávajícím tanečníkům irského tance. Vám je určen tento článek, který obsahuje všechny plánované semináře irských tanců v letošní tanečním roce, které již po několik sezón pro Vás připravují vedoucí a lektoři taneční skupiny Ryengle Hana Radilová a Štefan Švestka.

Termíny sobotních irských tanečních seminářů:

13. říjen 2012, prostory Tanečního centra Lípa na Dašické ulici
8. prosinec 2012, TC Lípa
2. února 2013, KD Dubina, J. Zajíce
30. března 2013, KD Dubina
25. květen 2013, KD Dubina

Semináře budou probíhat ve 2 tanečních sálech se zrcadly, kde se po společné rozcvičce rozdělíme na dvě taneční úrovně. Každé skupině se bude věnovat zkušený lektor. Cílem semináře pro nováčky bude osvojení základní techniky a předání zkušeností jak jí nadále rozvíjet. Cílem pro mírně pokročilé bude nabrání nových tanečních kroků a vazeb a upevnění kroků, které již účastníci znají. Semináře jsou připravovány dopředu, ale nicméně reagují na taneční úroveň návštěvníku semináře a přizpůsobují se. Dle možností účastníků se naučí vazbu nových kroků, která umožní lepší využití kroků v budoucnu. Semináře probíhají v přátelské atmosféře a snahou lektorů je, aby si účastníci odvezli co možná nejvíce nových tanečních kroků a kombinací.

Doporučení pro návštěvníky seminářů:
Nováčci:
Není požadována znalost irského tance. Výhodou je cítění rytmiky a podmínkou je velká chuť naučit se novým věcem. :)

Mírně pokročilí:
Znalosti základních kroků jako je trojkový (jelen), skip 123, sedmičkový (side step). Chuť naučit se novým krokům a novým tanečním vazbám.

Přijďte i vy vyzkoušet nové kroky pod vedením taneční skupiny RYENGLE a jejich lektorů!
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: