ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 12.07.2024
Svátek má Bořek

Odběr novinek emailem:
Email:Energie Irského tance 2012

13.05.2012 Švestka Štefan 39349
obrázek v článku

třetí ročník Energie irského tance Vás provede irským tanečním rokem 2011/2012 v kurzech Pardubic a Hradce Králové a taktéž taneční tvorbou taneční skupiny Ryengle

Že taková pozvánka je tuctová?

Máte pravdu, ale pokud byste se nenechali pozvat úvodníkem, tak můžete přijít o každoročně vylepšovaný výroční program TS Ryengle. Ano, loni jsme poprvé vylepšili náš program o kulisy a značného vylepšení doznaly i další doplňkové části programu. Letos opět zkusíme trochu pomyslnou laťku zvednout.

Ale popořádku.

Základní dělení na dvě části zůstane. Tedy v první části společně oceníme práci našich kurzistů. Jejich smělost a odvahu se postavit na podium, píli a pracovitost a naučení se choreografií v irském rytmu. Druhá pasáž rozdělena přestávkou ukáže práci přípravky a vlastního souboru Ryengle.

Každá Energie dokáže nabídnout přesně to, co se stalo v daném školním roce, a letošní byl pro RYENGLE v mnohém přelomový. Věřím, že se Vám nové choreografie, nová stylizace čísel, ale i netaneční host BEERBERIES, který byl umně vtažen do celého programu, zaujme a nechá Vám zapomenout, že s námi strávíte necelé 2 hodiny irským tancem.

No a pokud i přesto je pro Vás toto tuctová pozvánka, tak se nenechte pozvat 18. května 2012 od 19 hodiny do KD Dubina.

Na všechny ostatní se upřímně těší všichni protagonisté z TS RYENGLE a KURZISTÉ z Pardubic a Hradce Králové! Vstupné je 120 Kč a pro děti do 12 let polovic.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: