ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Nejbližší akce
Začátek 22. 11. 2019, 17:00  
Konec 24. 11. 2019, 17:00  
Pardubice  IDEON Pardubice



Jmeniny
Dnes je 14. 11. 2019
Svátek má Sáva

Odběr novinek emailem:
Email:



VÝSLEDKOVÁ LISTINA OMČR v Ostravě

13. 5. 2012 Švestka Štefan 19923
zveřejňujeme výsledkou listinu z Ostravy
kategorie B1 M - freestyle mladší
1 Tereza Ryšavá Clap Dance Pardubice MISTR ČR
2 Kateřina Ondrůšková Black & White Hodonín
3 Luboš Marek Clap Dance Pardubice
4 Dominika Klanicová Hazard Ostrava
5 Lucie Malá Hazard Ostrava
6 Aneta Hrdinková Clap Dance Pardubice

kategorie B1 S - freestyle starší
1 Barbora Gabrišová TK Calipso Praha MISTR ČR
2 Marek Chytra Klepeto Praha
3 Šimon Kotrba Rozálie Strakonice
4 Daniela Vašáková Klepeto Praha
5 Nicoletta Bartošová Clap Dance Pardubice
6 Kateřina Ryšavá Clap Dance Pardubice
7 Michaela Křížová TK Calipso Praha
8 Kateřina Pazdírková Hazard Ostrava
9 Eva Rýcová Hazard Ostrava
10 Michaela Mrázová Rozálie Strakonice

kategorie B1 O - freestyle open
1 Jan Kudláček Klepeto Praha
2 Eva Krausová Angels Dance Praha
3 Šárka Hulínská TK Calipso Praha
4 Jana Krausová Angels Dance Praha
5 Kateřina Bambásková Rozálie Strakonice
6 Klára Virostková Rozálie Strakonice
7 Lukáš Klanica Hazard Ostrava

kategorie B2 M - sólo mladší
1 Tereza Ryšavá Clap Dance Pardubice Wind it up MISTR ČR
2 Kateřina Ondrůšková Black & White Hodonín Od rána do noci
3 Lucie Malá Hazard Ostrava Kousek Francie
4 Miška Pilárová Harlekým Nižná SR Young witch
5 Aneta Hrdinková Clap Dance Pardubice Milionářka z Pardubic
6-7 Zuzana Ryšavá Clap Dance Pardubice Pinguí
6-7 Petra Mrózková Klepeto Praha Do you know
8 Andrea Volfová Big Dance Praha Né, pětku ne
9-11 Dominika Klanicová Hazard Ostrava Rio
9-11 Michaela Mrázová Rozálie Strakonice Ženská jak má být
9-11 Petra Smržová Hazard Ostrava Cirkusačka

kategorie B2 S - sólo starší
1 Barbora Gabrišová TK Calipso Praha Lady B MISTR ČR
2 Marek Chytra Klepeto Praha Protančeme léto
3 Kateřina Bravencová Black & White Hodonín My everything
4 Šimon Kotrba Rozálie Strakonice Seven nation army
5 Michaela Volfová Překlep Praha Stepová variace
6-7 Nocoletta Bartošová Clap Dance Pardubice Price tag
6-7 Daniela Vašáková Klepeto Praha Na parket!
8 Michaela Křížová TK Calipso Praha H-town CowGirl
9 Petra Rubešová Překlep Praha Santana
10-11 Kateřina Pazdírková Hazard Ostrava Funhouse
10-11 Eva Rýcová Hazard Ostrava Vzpomínka ....
12 Anna Mařáková Hazard Ostrava Mave like
13 Veronika Šimíková Black & White Hodonín I´m sexy and I know it

kategorie B2 O - sólo open
1 Radmila Kudláčková Klepeto Praha Hey boy
2 Klára Virostková Rozálie Strakonice Poker face
3 Kateřina Bambásková Rozálie Strakonice Stronger
4 Veronika Tešlová Hazard Ostrava Sober

kategorie B3 M - duo mladší
1 Miška Pilárová Karin Paškajová Harlekým Nižná SR Sisters
2 Kateřina Ondrůšková Alexandra Vilímková Black & White Hodonín Detektivové MISTR ČR
3 Aneta Hrdinková Luboš Marek Clap Dance Pardubice LubAnet
4 Diana Němcová Nikol Kunešová Rozálie Strakonice Máme párty
5 Magdaléna Himmerová Hynek Samec Rozálie Strakonice Hlavně že jsme na vzduchu

kategorie B3 S - duo starší
1 Michaela Křížová Barbora Gabrišová TK Calipso Praha O půlnoci MISTR ČR
2 Kateřina Ryšavá Tereza Ryšavá Clap Dance Pardubice Drive by
3 Kateřina Bravencová Linda Janošková Black & White Hodonín Wonderful night
4 Šimon Kotrba Petra Rubešová Rozálie Strakonice Překlep Praha Spinnin´for 2012
5 Jana Rumlová Pavlína Matějková Překlep Praha Hey, Mr. Love
6 Marek Chytra Daniela Vašáková Klepeto Praha Wild dance
7 Barbora Makúchová Kateřina Moučková TK Calipso Praha Mario
8 Michaela Volfová Adéla Horáková Překlep Praha Breakway
9 Tereza Němcová Kateřina Pazdírková Hazard Ostrava Torro
10 Jessica Jankových Adéla Veselá Black & White Hodonín Madangang

kategorie B3 O - duo open
1 Jana Krausová Eva Krausová Angels Dance Praha Deeo in love
2 Petra Fenclová Barbora Hladíková Angels Dance Praha Drop it low
3 Šimon Kotrba Kateřina Bambásková Rozálie Strakonice Call me maybe
4 Veronika Tešlová Lucie Vašáková Hazard Ostrava Piggy bank
5 Tereza Pazdírková Nikola Římanová Hazard Ostrava Turkish day

kategorie B4 M - skupina mladší
1 Karolínka 2 Zuberec SR Hambáčik
2 Karolínka 1 Zuberec SR Country vecička
3 Rozálie Strakonice Guitar fiddlin Joe MISTR ČR
4 Clap Dance Pardubice My world
5 Harlekýn Nižná SR Pastelky
6 Big Dance Praha I nett
7 Hazard Ostrava Lentilky

kategorie B4 S - skupina starší
1 Klepeto Praha Domino MISTR ČR
2 Calipso Praha Marionette
3 Překlep Praha Feathers
4 Harlekýn Nižná SR Black touch
5 Black & White Hodonín End of time
6 Hazard Ostrava A little bit of us
7 Ruty Šuty Kelč Club can´t handle me

kategorie B4 O - skupina open
1 Angels Dance Praha Danza
2 Klepeto Praha Country girls
3 Rozálie Strakonice Geronimo
4 Izabella Zuberec SR Stopy v daždi

kategorie B5 M - a capella mladší
1 Tereza Ryšavá Clap Dance Pardubice MISTR ČR
2 Kateřina Ondrůšková Black & White Hodonín
3 Tereza Mrózková Klepeto Praha
4 Luboš Marek Clap Dance Pardubice

kategorie B5 S - a capella starší
1 Barbora Gabrišová TK Calipso Praha MISTR ČR
2 Michaela Křížová TK Calipso Praha
3 Daniela Vašáková Klepeto Praha
4 Šimon Kotrba Rozálie Strakonice
5-6 Kateřina Ryšavá Clap Dance Pardubice
5-6 Marek Chytra Klepeto Praha
7-9 Nicoletta Bartošová Clap Dance Pardubice
7-9 Michaela Hulínková Rozálie Strakonice
7-9 Eva Rýcová Hazard Ostrava

kategorie B5 O - a capella open
1 Jan Kudláček Klepeto Praha
2 Šárka Hulínská TK Calipso Praha
3 Eva Krausová Angels Dance Praha
4 Kateřina Bambásková Rozálie Strakonice
5 Klára Virostková Rozálie Strakonice
6 Lukáš Klanica Hazard Ostrava



Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.









Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:
Registrovat