ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 30.11.2022
Svátek má Ondřej

Odběr novinek emailem:
Email:CLOGGINGOVÁ ŠKOLA MUKAŘOV 2012

20.02.2012 Švestka Štefan 30321
ČESKOMORAVSKÁ ASOCIACE DĚTSKÝCH COUNTRY TANEČNÍCH SKUPIN pořádá v termínu 4.-11.8.2012. Pozvánku sepsala Marcela Ryšavá
ČESKOMORAVSKÁ ASOCIACE DĚTSKÝCH COUNTRY TANEČNÍCH SKUPIN
pořádá
CLOGGINGOVÁ ŠKOLA MUKAŘOV 2012 termín: 4.-11.8.2012
místo: Mukařov u Mnichova Hradiště, areál bývalé školy (ubytování v pokojích na postelích, strava, 1.sál) a místní KD (2. sál). V případě zájmu velkého počtu tanečníků možnost
ubytování v chatkách a přístavbě. Areál školy je opocen.

Lektoři a další:

Lucie Hasalová – clogging
XXX YYY – clogging (zatím prostě nevím, osloveni byli Zdeňka Veselá a Honza Kudláček)
Lenka Zběhlíková – taneční a pohybová průprava, konzultace choreografií
Marcela Ryšavá– organizátor,vedoucí akce a zdravotník ( s kurzem ZZA)
Další dozor a lidé kolem na základě počtu přihlášených dětí bez vedoucího.
cena: 3.200,-Kč (cena zahrnuje ubytování, stravu 5xdenně, pitný režim, dozor, zdravotníka, lektory - pro každého tanečníka bude připraveno minimálně 6x45 tanečních minut každý den, základní pojištění ). Se skupinami domluvím cenu individuálně.

platební podmínky: nevratná záloha 1.000,-Kč bude splatná do 31.3.2012, doplatek 2.200,-Kč bude splatný do 30.6.2012. Pro účely akce založím speciální Bú u Fio banky

Při vyžádání můžeme fakturovat rekondiční pobyt zaměstnavateli rodiče – někteří zaměstnavatelé na tyto pobyty přispívají.

Pokud pojede více dětí z jednoho klubu a ten si bude žádat o dotaci, naúčtujeme klubu jednotlivé služby, aby mohl pobyt vyúčtovat jako vlastní. Pro asociaci jsou na tuto akci dotace nedosažitelné.

náplň soustředění:
clogging: nácvik techniky a variací cloggingu (C-BD-FF-FC-F), konzultace choreografií pod vedením zkušených cloggerů a trenérů
taneční a pohybová průprava: základní taneční technika a její použití, konzultace choreografií a jejich případné opravy ( zeptejte se Honzy Kudláčka o čem to je..... moc se divil, co všechno Lenka vidí a jak relativně snadno lze opravovat )

Pro koho je soustředění vhodné?
Pro každého, kdo se chce naučit něco nového nebo procvičit to, co už zná ( nebo si to myslí). Je to vhodné místo pro soustředění kolektivů i s vedoucími (po dohodě bude prostor i na klubový trénink). V případě zájmu kolektivu se domluvíme na inividuálních platebních a organizačních podmínkách.
Na výkonnost stepaře není třeba brát ohled, doufám, že se sejdou začátečníci i pokročilý cloggeři, pro nácvik techniky budou rozděleni dle svých dovedností ( tedy od přípravky po machry). Pokud projeví zájem o akci rodiče, nebude problém je ubytovat v areálu a nakrmit, budou se však muset podrobit podmínkám soustředění. (Doporučuji předem konzultovat s organizátorem – M.Ryšavou.)

Děti = jedinci mladší 18 let, budou bez vyjímky vždy pod vedením dospělé osoby, která za ně ponese odpovědnost. Tzn. 17-ti leté slečny a mladíci nemohou opustit samostatně objekt a jít například na koupaliště. A nemohou být ubytováni na společných pokojích. Pokud nejste ochotni tento fakt příjmout, není pro vás pobyt vhodný. Skupiny, které přijedou s vlastním vedoucím si svůj režim upravují dle svých zvyklostí. Pokud přijedou s dítětem rodiče, mohou nám dítě svěřovat jen na tancování a ostatní čas si organizovat sami.
V případě Vašeho zájmu o vyřešení odpovědnosti v malých skupinkách např. tři náctiletí a jeden dospělý se domluvíme individuálně, pokusím se oddělit „taneční školu“ a „tábor“ A na dadou situaci zajistit pojištění. Na tohle si ještě sednu s právníkem.
Skupiny dospělých si budou moci organizovat svůj volný čas dle svých individuálních potřeb, ale můžou se zapojit s dětmi.
Desetileté děti jsou ještě v pohodě. Vím, že je opruzivní, když nepustím 14-ti leté slečny do obchodu nebo na přejití do druhého tanečního sálu, ale proč si mám zadělávat na velký malér???

Doprovodvý program a další možnosti:
Určitě si najdeme čas na táborák, přehlídku tanečníků a jejich umu a další taškařice, které jsou neodmyslitelně spojené s podobnými akcemi. Okolí nabízí mnoho turistických a cyklistických tras, nedaleko je koupaliště. Pobyt bude koncipovaný především jako taneční soustředění !!!
Na dobu volna ( mimo tancování) budou připraveny hry soutěže – možná i něco jako oddílové- asi i něco z ručních prací...... hledání schránek atp....
Zajistíme drobný prodej nápojů, sladkostí a slaností.
Vzhledem ke špatnému spojení z Mnichova Hradiště, bychom zajistili pro ty, kteří přijedou hromadnou dopravou, dojezd z Hradiště nebo Kláštera na místo pobytu a zpět.

POZNÁMKA: základním předpokladem uskutečnění akce je Váš zájem a to minimálně 30 platících tanečníků – jinak nezaplatíme režii, pokud nás ovšem bude více než cca 40, nastupuje bonus!!!! Rozhodující datum je 31.3.2012!!!!
Podle počtu přihlášených rozhodnu o konání akce a jejím průběhu a personálním zajištění. (Blokuji ubytovací kapacitu a sál)
přílohy:
přílohy budou zveřejněny na stránkách CCCDCA a zašlu je zájemcům o soustředění něco o lektorech
individuální přihláška
hromadná přihláška pro kluby
bezinfekčnost

Potvrzení zdravotní způsobilosti od lékaře:
Potvrzení je platné celý rok, pokud ho dítě má např. ze ŠP nebo tábora, tak nemusíte platit další.
Pokud máte dotazy či nápady volejte (776215121) a pište ( rysava@af-ekonom.com )
Mějte se hezky a těším se na Vás.
Marcela RyšaváKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: