ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Nejbližší akce
Začátek 22.11.2019, 17:00  
Konec 24.11.2019, 17:00  
Pardubice  IDEON Pardubice


Jmeniny
Dnes je 19.11.2019
Svátek má Alžběta

Odběr novinek emailem:
Email:



Výsledová listina ze 14. OMČR ZNOJMO

21.11.2011 Švestka Štefan 20388
den po ukončení Vám zveřejňujeme výsledkovou listinu ze všech soutěžních kategorií

KATEGORIE A1M - COUNTRY MLADŠÍ

1. místo ZUZANA ZNOJMO ZUZANA PO NAŠEM
2. místo BLACK & WHITE HODONÍN FIDDLE MIDLEY
3. místo LENTILKY RAKOVNÍK CHLAPEC MALEJ

4. místo VIRGINIA PARDUBICE PAMPRDLICE
4. místo COUNTRY ROAD ČESKÁ LÍPA 6KA
6. místo BIG DANCE PRAHA JOYFUL DANCE
7. místo SRDÍČKO DOLNÍ DUBŇANY NAŠE PARTA
8. místo COUNTRY LIVE MLADÁ BOLESLAV SKÁLA
9. místo NOVOVESKÁ ŠTÍSTKA POHOŘELICE HEJ JOE!
10. místo MAŠLE BRNO ZÁZRAČNÉ HOUSLE
11. místo MASÁNČATA ZNOJMO HURÁ DO KALIFORNIE
12. místo BEZINKY BEZNO TAK TĚ PIC
13. místo LIŠČÁTKA BRNO LESNÍ CESTA

KATEGORIE A1S - COUNTRY STARŠÍ

1. místo ZUZANA ZNOJMO MÁ ZEM
2. místo PŘEKLEP PRAHA FIDLOVAČKA
3. místo HAZARD OSTRAVA BARNDANCE

4. místo LENTILKY RAKOVNÍK MODROBÍLÝ VALČÍK
5. místo COUNTRY LIVE MLADÁ BOLESLAV MARY
6. místo CALIPSO PRAHA BEAUMOTH RAG
7. místo COUTRY ROAD ČESKÁ LÍPA ŽABIČKA
8. místo LIŠČATA BRNO TRIO
9. místo BEZINKY BEZNO CRAZY SWEET GIRLS
10. místo MASÁNČATA ZNOJMO HODINY
diskvalifikace OSM A PŮL OPICE STRAKONICE ZUZANA

KATEGORIE A2 - NÁRODNÍ TANCE

1. místo HARLEKÝN NIŽNÁ LA BRUJA
2. místo COUNTRY ROAD ČESKÁ LÍPA IRGIRLS
3. místo SOKOL DANCE VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ LA CUCARACHA

4. místo SOKOL DANCE VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ MEXICKÉ POLKY

KATEGORIE A3M - SHOW MLADŠÍ

1. místo ZUZANA ZNOJMO SEN MLADÉHO KOVBOJE
2. místo ČTYŘLÍSTEK ČESKÁ LÍPA DOBRÉ RÁNO, DOBROU NOC
3. místo LENTILKY RAKOVNÍK ZRCADLA

4. místo SOKOL DANCE VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ NÁMOŘNICKÁ
5. místo HAZARD OSTRAVA HASTRMANSKÝ
6. místo LIŠČÁTKA BRNO VILÉM

KATEGORIE A3S - SHOW STARŠÍ

1. místo ZUZANA ZNOJMO V PŘÍSTAVU
2. místo LENTILKY RAKOVNÍK STEPFORDSKÉ PANIČKY
3. místo HAZARD OSTRAVA KOŇSKÁ SHOW

4. místo ČTYŘLÍSTEK ČESKÁ LÍPA K OBRAZU SVÉMU
5. místo CALIPSO PRAHA CALIFORNIA GIRL

KATEGORIE A4M - LINE MLADŠÍ

1. místo HARLEKÝN NIŽNÁ GET BACK
2. místo LENTILKY RAKOVNÍK DÁME TO!
3. místo ČTYŘLÍSTEK ČESKÁ LÍPA CHASIN GIRLS

4. místo XTREAM JABLONEC NAD NISOU FANTA
5. místo VIGINIA PARDUBICE MY A VY
diskvalifikace BLACK & WHITE HODONÍN ALL NIGHT LONG

KATEGORIE A4S - LINE STARŠÍ

1. místo ZUZANA ZNOJMO NAŠE POPRVÉ
2. místo BLACK & WHITE HODONÍN DARJEELING
3. místo PŘEKLEP PRAHA HOT N COLD

4. místo HAZARD OSTRAVA WE ROCK!
5. místo HARLEKÝN NIŽNÁ DYNAMYTE
6. místo CALIPSO PRAHA START ME UP
7. místo LENTILKY RAKOVNÍK V DAVU JE SÍLA
8. místo COUNTRY ROAD ČESKÁ LÍPA ROADS LINE
8. místo XTREAM JABLONEC NAD NISOU SPARE ME THE DETAILS
10. místo LIŠČATA BRNO THE DEVILS RIGHT HAND

KATEGORIE A5M - MODERNÍ COUNTRY MLADŠÍ

1. místo HARLEKÝN NIŽNÁ CALIFORNIA GIRL
2. místo LENTILKY RAKOVNÍK EVELÍNA
3. místo XTREAM JABLONEC NAD NISOU BARTENDERS

4. místo ČTYŘLÍSTEK ČESKÁ LÍPA LITTLE BITTY
5. místo COUNTRY LIVE MLADÁ BOLESLAV PRVNÍ POKUS

KATEGORIE A5M - MODERNÍ COUNTRY STARŠÍ

1. místo ZUZANA ZNOJMO COUNTRY DANCE
2. místo BLACK & WHITE HODONÍN LAVAZZA
3. místo HARLEKÝN NIŽNÁ REDNECK WOMAN

4. místo LENTILKY RAKOVNÍK MY LOVES GO ON
5. místo VIRGINIA PARDUBICE BACKWARDS
6. místo COUNTRY ROAD ČESKÁ LÍPA JEN JEDEN
7. místo XTREAM JABLONEC NAD NISOU LET YOU GO
8. místo COUNTRY LIVE MLADÁ BOLESLAV O HONEY
9. místo LIŠČATA BRNO SIN WAGON
10. místo ČTYŘLÍSTEK ČESKÁ LÍPA CALL IN BATON ROUGE
11. místo OSM A PŮL OPICE STRAKONICE PAPOUŠCI
12. místo MASÁNČATA ZNOJMO STILL THE ONE
13. místo SOKOL DANCE VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ OSTRUŽINOVÁ



Komentáře u článku :
Marcela Ryšavá 21.11.2011 10:37:41









Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:
Registrovat