ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Nejbližší akce
Pardubická Ryengle 2020
Začátek 28.11.2020, 17:00  
Konec 29.11.2020, 17:00  
Pardubice  IDEON PardubiceJmeniny
Dnes je 01.06.2020
Svátek má Laura

Odběr novinek emailem:
Email:Moravia Line 2010

22.10.2010 Janák Michal Diego 8162
Pozvánka na 10. ročník tenčního semináře Line Dance - Moravia Line 2010 v termínu 12.-14.11.2010 v Polničce u Žďáru nad Sázavou.

Taneční klub Community Dancers Brno pořádá pro všechny nadšené příznivce již desátý ročník výuky Line dance, a opět v Polničce u Žďáru nad Sázavou. Akce se koná ve dnech 12.-14.listopadu 2010. Hlavní výuku povede na letošním ročníku zahraniční lektorka Cinta Larrotcha (Španělsko) a opakování tanců z předchozích ročníků se postará Míša Krajíčková.

Po rozpadu OMCD, kteří k nám pravidelně po dlouhá léta jezdili, jsme na poslední dva ročníky zvali české lekteroy. V letošní roce, na již desátém ročníku, jsme se rozhodli pozvat opět někoho ze zahraničí. Volba padla pro Cintu Larrotchu. Cinta Larrotcha je úspěšná tanečnice, choreografka a licencovaná porotkyně pro meznárodní taneční soutěže (WCDF). Její výukové bloky budou zahrnovat choreografie, při kterých si přijdou na své jak úplní začátečníci, tak i zkušenější tanečníci.

V letošním roce bude výuka probíhat obdobně jak tomu bylo posledních dvou ročnícch, tedy v sobotním dopoledním a odpoledním bloku. O páteční zábavu bude také postaráno – budou tance na přání a „opakování“ již známých tanců. Podrobný definitivní program bude k dispozici na stránkách akce od 25.10.( http://ml10.linedance.cz ). Za badges zaplatíte pouze 350,-Kč.

Co se týká ubytování, budete mít zase dvě možnosti. Buď si objednáte postel a přivezete pouze vlastní spacák (120,-Kč/noc), nebo si k vlastnímu spacáku přivezete i vlastní karimatku (60,-Kč/noc). Sprchy jsou v budově. Postelí je omezené množství a platí kdo dřív přijde, ten dřív mele - proto neváhejte a využijte registrace.

Pro nenáročné strávníky bude k dispozici bufet s osvědčenými dobrotami, a v letošním roce bude rovněž k dispozici možnost objednání sobotního oběda přímo v místě konání! Pro zájemce bude připravena polévka a kuřecí Cordon Bleu s přílohou - cena za oběd je 60,-Kč (doporučuji využít registrace). Náročnější jedlíci mohou navštívit místní stravovací vymoženosti.

Na vás všechny se těší za klub Community Dancers Brno, o. s..
Dingo

Flyer a další informace zde.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: