ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 16.06.2024
Svátek má Zbyněk

Odběr novinek emailem:
Email:CELTIC SESSION 2010: letos na pardubickém Příhrádku!

21.09.2010 Švestka Štefan 33892
obrázek v článku

je jen pár akcí, které každoročně taneční soubor Ryengle pořádá. CELTIC SESSION je jednou z nich. Letos se rozhodla svou akci nasměřovat do volného prostranství pardubického Příhrádku v sobotu 9. října 2010 v rámci dalšího programu městských slavností.

Letos jsme CELTIC SESSION pojali jinak než v loňském komorním prostředí KD Hronovická. Zařadili jsme se do městských slavností a obsadili Příhrádek, který je jakousi spojovací částí mezi Pernštýnským náměstím a zámkem, kde se pořádají další části zmíněných slavností. Do programu jsme navíc zakomponovali věci, které celý program podpoří a více přiblíží návštěvníkům.

Spojili jsme totiž síly s občanským sdružením BOII a přizvali je ke spolupráci. Příhrádek tedy kromě podia a kulturních produkcí dostane další rozměr v podobě stánků s doprovodnými aktivitami. Dopředu nechceme nic prozrazovat, ale každý, kdo přijde určitě neprohloupí.

V rámci programu na podiu uvidíte už irsky profláknutou skupinu SHANNON, která slibuje opět strhující program, který chytne za srdce každého milovníka této muziky.

O taneční vstupy se postará domácí a pořadatelská Ryengle, která si na pomoc přizve hosty a taktéž posily z řad svých vlastních kurzistů.

Pokud chcete zjistit jak se program podařil, tak se přijďte podívat a podpořit nás v sobotu 9. října 2010 v čase od 14 do 17 hodin.

Určitě by se měli přijít podívat všichni, kteří mají zájem o irské taneční kurzy, které budeme otevírat týden na to v Hradci Králové a Pardubicích! Je to poslední vystoupení před Ukázkovou hodinou. Těšíme se na Vás.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: