ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 01.10.2023
Svátek má Igor

Odběr novinek emailem:
Email:Nová taneční škola Luas Dancing School

02.07.2010 Švestka Štefan 23949
Nová taneční škola Terezy Loužecké Bachové Luas Dancing School zahajuje od září 2010 pravidelnou výuku irských tanců a amerického country stepu cloggingu v Praze. Přihlásit se mohou jak začátečníci tak pokročilí z řad široké veřejnosti stejně jako zájemci o přípravu na soutěže v irských tancích.

Smyslem taneční školy je seznámit všechny zájemce s pojmem irské tance a clogging, předat jim to nejlepší z tanečních dovedností a zároveň jim umožnit účast na mezinárodních soutěžích, zvyšování taneční kvalifikace, vystupovat na společenských akcích a poznávat i další aspekty irské kultury.

Lekce pro začátečníky i pokročilé začínají v týdnu od 13. září 2010. Na těchto lekcích se seznámíte se základními kroky, tanečním postojem a získáte celkový přehled o daném tanečním stylu. 90 minutové lekce probíhají každý týden v tanečních sálech v centru Prahy.

Terka Bachová Loužecká

Výhody, které škola nabízí, začínají například tím, že se nemusíte bát, že budete potřebovat tanečního partnera nebo rozsáhlé předchozí taneční zkušenosti. Důležitý je jen smysl pro rytmus a chuť naučit se něco nového.

Luas Dancing School si klade za cíl naučit vás tancovat zdravě. Všechny lekce jsou vedeny s ohledem na věk tanečníka a jeho fyzické dispozice. Každá lekce vždy začíná rozcvičkou a na závěr je zařazen strečink nebo rehabilitační cviky – převážně jógového charakteru.

Vedle pravidelných lekcí škola nabízí i víkendové taneční semináře, kde jsou účastníci po celou dobu pod dohledem zkušené fyzioterapeutky.

Jelikož Luas Dancing School získala záštitu celosvětové asociace irských tanců An Comisíún le Rincí Galeacha i evropské asociace RTME, je možné pod hlavičkou školy soutěžit v sólových a skupinových tancích a uspět i se znalostí pouze základních kroků.

Lekce irských tanců vede zakladatelka školy Tereza Loužecká Bachová, která má zatím jako jediná v ČR lektorský titul Conditional TCRG, umožňující učitelům posílat své žáky na všechny úrovně soutěží v Evropě i ve světě. Hodiny Cloggingu vede Anna Bachová, která je jednou z nejlepších tanečnic a učitelů v tomto oboru.

Více informací o lekcích, videoukázky tanců, informace o irských tancích a cloggingu i rozluštění toho, co znamená slovo „luas“, naleznete na webových stránkách www.luasdance.cz.

Těšíme se na vás v září.
Organizační tým Luas Dancing SchoolKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: