ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 16.06.2024
Svátek má Zbyněk

Odběr novinek emailem:
Email:PR2010: přihlašování začíná příští týden v úterý!

27.05.2010 Švestka Štefan 31299
obrázek v článku Ano, festival Pardubická Ryengle opět zahajuje přihlašování na festival PR 2010, který se bude konat 27. a 28. listopadu 2010 v IDEONu v Pardubicích

Začátek přihlašování je tradičně od 1. června na Mezinárodní den dětí. Přihlašování bude probíhat nově v 11 kategoriích, což jste již mohli vyčíst v jiném článku na našem webu Ryengle.cz.

A abychom podpořili nově zniklou kategorii, tak odměnou pro nejrychlejší soubor, který se přihlásí a zúčastní v nově otevřené kategorii VIDEO na festivalu PR2010 získá ZDARMA záznam z celého festivalu PR2010. Balíček DVD tedy bude čekat na svého nového majitele. Více se o kategorii VIDEO dočtete v článku Byl to apríl ? Ne tak docela .

Důležité je poznamenat, že festival není časově bohužel neomezený a proto se v případě velkého množství přihlášených choreografií opět bude dívat na datum přihlášených. Platí přitom, že každá kategorie má svá omezení v počtu přihlášných choreografií. Toto včas zveřejníme před začátkem přihlašování. Sledujte naše stránky!

Na všechny soubory na již 12. ročníku festivalu Pardubická Ryengle se těší pořadatelé.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: