ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Mistrovství České republiky v dětských country tancích

12.05.2010 Švestka Štefan 17755
Sokolov 7.-9.5.2010 - výsledky

Vážení příznivci, kamarádi, tanečníci !

Proběhlo další z Mistrovství republiky. Tentokrát za podpory Města Sokolova, Městského Domu Kultury Sokolov, Ministerstva kultury ČR a skláren Rückl Crystal Nižbor.

Tentokrát byla soutěž mimořádná tím, že bylo rozděleno více cen než obvykle. Podzimní soutěž v „soft“ technikách se nekonala kvůli epidemii chřipky a tak se nyní sešli tanečníci „soft“ (nestepových) technik v soutěži o ceny roku 2009. Jejich kolegové v kategoriích „hard“ (stepových) technik, ale soutěžili už o ceny roku 2010.

Přes tyto organizačně složitější poměry se v sále Městského domu kultury v Sokolově odehrávalo všechno bez větších problémů. Celkem 269 tanečníků předvedlo porotě 94 Soutěžních choreografií.

Za vaši podporu, pomoc i osobní účast Vám chceme jménem vyhlašovatele soutěží MČR „Českomoravské asociace dětských country tanečních souborů“ poděkovat .

Doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále a těšíme se na další spolupráci.

Výsledková listina MČR 2009 SOKOLOV (odložené OMČR)

KATEGORIE A1M (country mladší)

1. místo VIRGINIA PARDUBICE
2. místo LENTILKY RAKOVNÍK MINE MIXER PO NAŠEM
3. místo COUNTRY LIVE MLADÁ BOLESLAV CINDY
4. místo HAZARD OSTRAVA HOLČIČÍ
4. místo BIG DANCE PRAHA V SALOONU
6. místo COUNTRY ROAD ČESKÁ LÍPA LITLEBIG DANCE
7. místo CARAMELKA PRAHA ARKANSAS
8. místo RUTY ŠUTY KELČ HŘÍBĚ

KATEGORIE A1S (country starší)

1. místo LENTILKY RAKOVNÍK VESMÍR
2. místo ZUZANA ZNOJMO COUNTRY FIDLOVAČKA
3. místo VIRGINIA PARDUBICE RYE - ŽITO
4. místo CALIPSO PRAHA THE FOX
5. místo CALIPSO PRAHA SUGAR HILL STEP
6. místo COUNTRY ROAD ČESKÁ LÍPA FALEŠNÝ HRÁČ
7. místo COUNTRY LIVE MLADÁ BOLESLAV KAČEROV
8. místo RUTY ŠUTY KELČ I VÁM JEDNOU BYLO SEDMNÁCT

KATEGORIE A3M (country show mladší)

1. místo LENTILKY RAKOVNÍK DĚTSTVÍ S. KIDA A B. CASSIDYHO
2. místo VIRGINIA PARDUBICE HOLKY OBLÍKAT
3. místo HAZARD OSTRAVA KOMINICKÁ KALAMAJKA
4. místo COUNTRY ROAD ČESKÁ LÍPA ROVNOU ZE STODOLY

KATEGORIE A3S (country show starší)

1. místo LENTILKY RAKOVNÍK JMÉNEM ZÁKONA
2. místo CALIPSO PRAHA EDWARD
3. místo COUNTRY LIVE MLADÁ BOLESLAV KLAUNI

KATEGORIE A4M (line mladší)

1. místo LENTILKY RAKOVNÍK ŽIVOT JE BOJ
2. místo VIRGINIA PARDUBICE RADIO
3. místo RUTY ŠUTY KELČ TY HOLKY!
4. místo COUNTRY LIVE MLADÁ BOLESLAV BUM BUM KLAP

KATEGORIE A4S (line starší)

1. místo HAZARD OSTRAVA IN MY CAR
2. místo VIRGINIA PARDUBICE CALIFORNIA GANG
3. místo COUNTRY ROAD ČESKÁ LÍPA I AIN´T NO QUITTER
4. místo CALIPSO PRAHA REHAB
5. místo LENTILKY RAKOVNÍK SEDMA
6. místo RUTY ŠUTY KELČ WE CAN
7. místo COUNTRY LIVE MLADÁ BOLESLAV CALIFORNIA
8. místo BIG DANCE PRAHA WALK AWAY

KATEGORIE B1M (FREESTYLE mladší)

1. místo BARBORA GABRIŠOVÁ CALIPSO PRAHA
2. místo MAREK CHYTRA KLEPETO PRAHA
3. místo MICHAELA KŘÍŽOVÁ CALIPSO PRAHA
4. místo KATEŘINA RYŠAVÁ VIRGINIA PARDUBICE
5. místo TEREZA RYŠAVÁ VIRGINIA PARDUBICE
6. místo DANIELA VAŠÁKOVÁ KLEPETO PRAHA
7. místo MICHAELA MRÁZOVÁ ROZÁLIE STRAKONICE
8. místo REBEKA KLOSE VIRGINIA PARDUBICE
9. místo BARBARA VIRTOVÁ VIRGINIA PARDUBICE
10. místo PETRA LACINOVÁ VIRGINIA PARDUBICE

KATEGORIE B1S (FREESTYLE starší)

1. místo LUCIE KAPOUNOVÁ ROZÁLIE STRAKONICE
2. místo ŠIMON KOTRBA ROZÁLIE STRAKONICE
3. místo KATEŘINA BAMBÁSKOVÁ ROZÁLIE STRAKONICE
4. místo ANNA VODIČKOVÁ HAZARD OSTRAVA
4. místo NIKOLA UHLÍKOVÁ KLEPETO PRAHA
5. místo TEREZA PAZDÍRKOVÁ HAZARD OSTRAVA
7. místo KATEŘINA FILAKOVÁ HAZARD OSTRAVA

KATEGORIE B2M (sóla mladší)

1. místo BARBORA GABRIŠOVÁ KLEPETO PRAHA WANNABE
2. místo MAREK CHYTRA KLEPETO PRAHA RYCHLONOŽKA
3. místo MICHAELA VOLFOVÁ BIG DANCE PRAHA
4. místo TEREZA RYŠAVÁ VIRGINIA PARDUBICE MICHAL
5. místo KATEŘINA RYŠAVÁ VIRGINIA PARDUBICE KÁČA
6. místo KATEŘINA PAZDÍRKOVÁ HAZARD OSTRAVA DŮM TEK TEK
7. místo MICHAELA MRÁZOVÁ ROZÁLIE STRAKONICE ZUZANA
8. místo DIANA NĚMCOVÁ ROZÁLIE STRAKONICE HOUSLIČKOVÝ BÁL

KATEGORIE B2S (sóla starší)

1. místo PETRA RUBEŠOVÁ BIG DANCE PRAHA SUMMER SUNSHINE
2. místo ŠIMON KOTRBA ROZÁLIE STRAKONICE HEY SEXY
3. místo EVA RÝCOVÁ HAZARD OSTRAVA ENERGY DANCE
4. místo PETRA SMOLÍKOVÁ PŘEKLEP PRAHA
5. místo LUCIE KAPOUNOVÁ ROZÁLIE STRAKONICE JEN SI TAK STEPNOUT
6. místo KATEŘINA FILAKOVÁ HAZARD OSTRAVA WHINE UP
7. místo KATEŘINA BAMBÁSKOVÁ ROZÁLIE STRAKONICE BEAUTIFUL

KATEGORIE B3M (dueta mladší)

1. místo KATEŘINA RYŠAVÁ TEREZA RYŠAVÁ VIRGINIA PARDUBICE
2. místo KLÁRA AUBRECHTOVÁ MAREK CHYTRA KLEPETO PRAHA NA PLÁŽI
3. místo BARBORA GABRIŠOVÁ MICHAELA KŘÍŽOVÁ CALIPSO PRAHA SUDDENLY
4. místo PAVEL ORLÍČEK JANA ORLÍČKOVÁ HAZARD OSTRAVA BOB TO THE TOP

KATEGORIE B3S (dueta starší)

1. místo KATEŘINA BAMBÁSKOVÁ KLÁRA RUTTENBACHEROVÁ ROZÁLIE STRAKONICE SHAKE YOUR BALLA
2. místo ANNA KUTOVÁ KATEŘINA RYŠAVÁ KLEPOTO PRAHA IRSKA
3. místo EVA RÝCOVÁ ANNA VODIČKOVÁ HAZARD OSTRAVA DANCE IN MY HEART
4. místo TEREZA UHLÁŘOVÁ ANDREA GEBAUEROVÁ HAZARD OSTRAVA FAME
5. místo SIMONA BOUCKÁ ANETA KOLAJOVÁ KLEPETO PRAHA SUERTE

KATEGORIE B4M (skupiny mladší)

1. místo KLEPETO PRAHA ELVIS
2. místo CARAMELKA PRAHA A CAPPELLA
3. místo HAZARD OSTRAVA ROK 3000
4. místo KAROLÍNKA ZUBEREC ONE, TWO, THREE
5. místo BIG DANCE PRAHA KLAPAVÁ
6. místo ROZÁLIE STRAKONICE ROVNOU

KATEGORIE B4S (skupiny starší)

1. místo IZABELLA ZUBEREC IZYSTEP
2. místo PŘEKLEP+ BIG DANCE PRAHA FOREVER AND ALWAYS
3. místo KLEPETO PRAHA JIN&JANG
4. místo ROZÁLIE STRAKONICE SMOOTH CRIMINAL
5. místo CALIPSO PRAHA WHO WOULDNT WANT TO BE ME
6. místo HAZARD OSTRAVA HIT ME UP
7. místo COUNTRY LIVE MLADÁ BOLESLAV JESIE




Komentáře u článku :
Marcela 19.05.2010 9:57:12
Soňa 16.05.2010 16:28:37
Hanka,Hazard 12.05.2010 18:27:13









Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:
Registrovat