ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 01.10.2023
Svátek má Igor

Odběr novinek emailem:
Email:Ukázková hodina alias Energie irského tance

06.05.2010 Švestka Štefan 23327

energii z irského tance můžete získat 28. května 2010 od 19 hodiny v KD Dubina v Pardubicích. Pomohou Vám v tom kurzisté z Hradce Králové, Pardubic, TS Ryengle a jejich hosti.

S koncem dalšího školního roku přichází TS Ryengle se svým tradičním pořadem Ukázková hodina tentokrát s podtitulem ENERGIE IRSKÉHO TANCE.

Jedinečnost pořadu podtrhuje vitalita kurzistů z Hradce i Pardubic, kteří se v mnohém případě učili první irské taneční kroky a dovedli je až k choreografii. V první části předvedou především kurzisté co se naučili a jak probíhá výuka na kurzech. Slavnostní vyřazení a předání diplomů však nezahřeje tolik jako potlesk blízkých osob v hledišti.

V druhé části se již pohodlně můžou kurzisté opřít do křesel, nechat se přenést na smaragdový ostrov a sledovat představení TS Ryengle, která předvede irské tance ze svého repertoáru. A samozřejmě nejen je, protože jak bývá zvykem i letos pozvala TS Ryengle své taneční kamarády a na pódiu se předvedou hosté z Country Road z České Lípy. A zřejmě nejen oni... ale to až na místě, protože každá akce má mít své překvapení.

Za prakticky nicotné vstupné 30 Kč uvidíte ENERGII IRSKÉHO TANCE a všechny tanečníky pevně věřím, že Vás strhne stejně jako nás.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: