ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 18.06.2024
Svátek má Milan

Odběr novinek emailem:
Email:Country tančírna 2010

28.02.2010 Švestka Štefan 31452
na víkendové setkání dětských tanečních skupin Vás ve dnech 19. - 21. března 2010 zvou CCCDCA a TK Calipso Praha konaného v prostorách ZŠ Veronské nám. Praha 10 – Petrovice.
Motto: Sním, či bdím, je to sen?
Totéž ráno, tentýž den.
Ale to už jinde jsme,
je to jiná akce.


Vážení a milí přátelé country a tancování vůbec,
dovolujeme si Vás pozvat do Prahy na JUBILEJNÍ DESÁTÝ ROČNÍK COUNTRY TANČÍRNY. Pořadatelem akce je Taneční klub Calipso a Českomoravská asociace dětských country tanečních skupin. I letos zůstává cílem akce: SEZNÁMIT SE!!!! A to nejen mezi sebou navzájem – navázat při tanci nová přátelství, ale i seznámit se s něčím novým a zajímavým, co by mohlo ozvláštnit repertoár Vaší taneční skupiny nebo alespon zpestřit rozcvičky a taneční tréninky.

Co nás letos čeká? Harmonogram seminářů bude probíhat stejně jako v letech předešlých. V pátek bychom se rádi věnovali jiným stylům v tanci a pohybu vůbec. Sobota dopoledne bude tradičně patřit pohybové průpravě a rozhýbání vůbec. A neděle dopoledne bude ve znamení tanců různých národů.

Každému z nabízených tanečních směrů budou věnovány dva samostatné semináře (I. a II). Vždy dva semináře budou probíhat paralelně. Proto jsou semináre rozděleny do dvou dílů – aby ten, kdo bude mít zájem, mohl navštívit všechny. Rádi bychom také brali ohled na menší a větší deti. Proto bude jeden ze seminářů věnován mladším dětem a „tanečním nováčkům“ a druhý starším a zkušenějším dětem.

Rádi bychom, stejně jako minulý rok, udělali sobotní posezení pro vedoucí a starší členy kolektivu. Chystáme pro Vás divadelní dílnu.

Po sobotním obědě nás čeká na uvolnění hodinka country tancování. A pak si porádně zařádíme při hře. Protáhněte si tělo i mozek a doufám, že se hlavně dobře pobavíte a zasmějete. Hra je určena jak pro děti, tak pro vedoucí. A téma celé Tančírny?? Veselé, plné mrazu a inspirované skvělou tradiční pohádkou, kterou snad již všichni viděli nejméně dvacetkrát a to:

MRAZÍK A JEHO (ne) PŘÁTELÉ

Mrazíkovské a jiné ruské oblecení s sebou!!!!

Stejně jako loni i letos jsme po Vás nachystali novinku, při které chceme Vaši spolupráci ješte pred začátkem Tančírny. Rádi bychom poprosili všechny přihlášené soubory, aby nám poslaly, nebo odevzdaly pri registraci:
BÁSNIČKU NA TÉMA naší Tančírny

Je zcela na Vaší fantazii, jak vtipnou a originální básničku napíšete. :o)
Sobotní večer patří starému dobrému country a line na takovém malém country bále!!! A také se již všichni těšíme na soutěžní, diváky hodnocenou přehlídku Vašich předtančení. Veškeré aktuální informace o seminářích, lektorech, časech, přihlášených souborech a ostatních najdete na internetových stránkách
www.tkcalipso.cz

Velice se na Vás těšíme a doufáme, že se Vám na naší akci bude líbit.
Za organizátory Káca Brnková, Jakub Gibon Žák, Markéta Hejnicová a TK CalipsoKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: