ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 12.07.2024
Svátek má Bořek

Odběr novinek emailem:
Email:Poháry pro soubory jsou již na cestě

12.11.2009 Švestka Štefan 30573
špičkou ledovce prestižního festivalu je předávání cen nejlepším souborům. Letošní ceny jsou již na cestě k pořadatelům. Letos však nečeká nejlepší soubory jen ocenění pohárem z rukou pořadatelů...

Ocenění, záblesk světla od fotografů, zvonivá fanfára a diplom za umístění choreografie. To je vytoužený efekt na který se těší téměř 40 souborů z Česka i Slovenska. To nejlepší z nejlepších přijede poslední víkend do Pardubic změřit své taneční umění a pokusit se o co nejlepší umístění - nejlépe na bedně vítězů.

Letošní ročník máme pro taneční soubory přichystané další ceny, které věnoval Jirka Jeff Vašák. "Vítězům v soutěžních kategorií na festivalu Pardubická Ryengle 2009 přispívám 2.000.-kč na dopravu do Šiklova mlýna!", uvedl Jeff pro Ryengle.cz. "To znamená vítězům v kategorii nad 15 let - country, country show, clogging a country line. Ceny se nesčítají, v případě dvojí či trojí výhry stejného souboru dostane dotaci druhý v pořadí..."

Jeff nabízí dále: "Vítězové dále obdrží poukaz pro 4 osoby na volný vstup na výukový taneční program Americkýho týdne 11.-18.července , kde budou vyučovat každý den a po celý den a večer až do půlnoci tito lektoři a calleři: clogging - Honza Kudláček , line dance - Ota Tom Dvořák, country dance a square dance - Medvěd a Jeff."
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku