ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 12.07.2024
Svátek má Bořek

Odběr novinek emailem:
Email:20 let Country Farrow Praha

31.07.2009 Medvěd Dvořák David 56696
v sobotu 19.9. V ČZU v Praze Suchdole
Pražská taneční skupina Country Farrow letos oslavuje 20 let svého trvání. I vy jste zváni v sobotu 19.9. od 14:00 do auly České zemědělské univerzity v Praze 6 - Suchdole.
Od brzkých odpoledních hodin budete mít šanci setkat se s bývalými i současnými členy taneční skupiny, která patří mezi nejstarší aktivní kluby square dance v Čechách. Od 14:00 zveme především dávné členy a příznivce, začíná odpoledne pro "odpadlíky". Přiveďte sebou partnery, děti, známé a přátele. K dispozici bude kromě občerstvení také koutek zábavy pro děti, kroniky a dokumenty o historii klubu, promítání videí a hlavně taneční program pod vedením Medvěda, který se přizpůsobí i těm, kteří country či square dlouho netancovali. V 19:00 pak vypukne pravý square dance klubový večer za účastí bývalých i současných callerů klubu..
nullCountry Farrow zve všechny své příznivce, přátele i členy na výjimečné setkání. Přijďte, jste vítáni!

Z historie "céefka": Jádro Country Farrow se začalo tvořit někdy na podzim 1989 okolo Jirky Ščobáka. Měli jsem tehdy jen jednu kazetu country tanců od Jeffa a na tu jsme všichni tancovali. Učila se Zuzana, Virginie, Whisting Rufus, Marieta, Country Waltz, Banjo Contra a základní figury ze square dancingu. Jak je vidět, v počátcích klubu se hlavně tancovalo country, i když od samého počátku se Jirka Ščobák snažil všem do hlaviček nalévat základy square dancingu, který postupně začal převažovat. Hned po roce tancování, v prosinci 1991 byli první tanečníci z Country Farrow graduováni v mnichovkém klubu Phantom Promenade skvělým evropským callerem - Chrisem Kiendlem. Pak jsem začali i sami organizovat různé akce, semináře a special dances pro ostatní tanečníky, kam jsme zvali české i zahraniční callery.
Tak 19. září na viděnou :-)Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku