ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Nejbližší akce
Pardubická Ryengle 2020
Začátek 28.11.2020, 17:00  
Konec 29.11.2020, 17:00  
Pardubice  IDEON PardubiceJmeniny
Dnes je 16.07.2020
Svátek má Luboš

Odběr novinek emailem:
Email:Třídění zpráv se stane přehlednější

31.10.2000 Švestka Štefan 13065
úpravy našeho serveru
Již brzo se můžete těšit na nové třídění zpráv. Vedle kategorie, kterou teď nejčastěji sledujete - Pardubická Ryengle 2000, vzniknou další kategorie Z domova, Ze světa, O našem serveru... a další.

Vedle těchto změn chystáme ve spolupráci s naším novým kolegou Mirem Staňkem i rozšíření pohledu na svět country. Tentokrát o pohled na muziku. Miro Staněk je odborníkem naslovo vzatým, jeho zkušenosti jsou nabité z vysílání v několika rádiích na Slovensku a na našich stránkách zazní z jeho textů libozvučná slovenština. Rubriku CDB (CountryDataBank) rozjedeme v nejkratší době po nutných úpravách.

Nadále si budeme všímat hezkých, zajímavých a hlavně obměňujících se internetových stránek tanečních country skupin a budeme Vás o nejlepších stránkách informovat. I Vy nám můžete dodat tip na akce, country bály, pěkné internetové adresy o kterých zde můžeme informovat.

Věříme, že změny, které zde budou v dohledné době patrné, se opět potkají s pochopením a hlavně s tím, co od našich stránek čekáte.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku