ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 12.07.2024
Svátek má Bořek

Odběr novinek emailem:
Email:Den TŘINÁCTÝ čtvrtek 16. července 2009

16.07.2009 Švestka Štefan 29131
obrázek v článku informace z PRVNÍHO běhu letního tábora RYENGLE pod hradem Sion. Den TŘINÁCTÝ čtvrtek 16. července 2009

Jídelníček dnešního dne:

Snídaně
salámová pomazánka se sýrem, chléb, čaj

Oběd
polévka s čínskými nudlemi
rybí file, brambor, salát

Svačina
jogurt, rohlík , ovoce , čaj

Večeře
halušky se zalím a uzeným, čaj

Program dnešního dne:

Vracíme se proti toku času do včerejší noci. Neboť pár dětí bylo odvlečeno komandem Al-Bejda (Alda a Betík) nedaleko Chlístovic. Všechni starší (celkem 16 dětí z tábora) bylo za velmi krutého zacházení vyvrženo z přepravního modulu do tenat noci. Zbloudilé ovce naháněly naše děti ztichlou tmou, ale přesto se podařilo v plném počtu dorazit všem účastníkům tohoto přepadení zpět do našeho tábora. Přestože Al-Bejda vyhrožovalo, tak se nám podařilo zachránit všechny včetně jejich údů. Na funkci to naštěstí nebude mít vliv.

Dopoledne jsme s Alfonsem absolvovali velký okruh v Brně. Moto GP bylo předlohou pro další celotáborovou hru díky které jsme se přesunuli do moravské metropole. Zajímavostí bylo to, že na nástupu rodilý Brňáci nepoznali dle indícií své město. Po trase vedené skrze tábor se předvedli jednotlivé stáje představující táborové oddíly. Svůj um předvedli na nejrůznějším povrchu a tak museli vyměňovat i své podvozky. Lépe řečeno je měli umyté například mýdlovou lázní.

Odpolední program zastihl dva oddíly na cestě do Kutné Hory. Tentokráte měla druhá polovina tábora větší štěstí na počasí a tak stihli během svého putování i vědomostní hru s poznáním Kutné Hory.

Dtuhá polovina tábora zocelila sousedské vztahy s blízkou vesnicí při další kultovní hře našeho tábora - Jak dědeček měnil, měnil až vyměnil.

V podvečer jsme naposledy vyráběli suvenýry a již v sobotu najdou své adresáty.

Počasí:

dnes máme vězeňské počasí.... viz anketa - poctivě hlasujte! :)

Nemoci a úrazy:

kontrola nohy u Niky neobjevila nic zásadního, takže tu máme stále našeho Forrestíka v ortéze. Příliš teplé počasí nám způsobuje přeteplení organismu, ale bojujeme s tím. :) Jinak tu máme klid na západní frontě.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku