ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 13.07.2024
Svátek má Markéta

Odběr novinek emailem:
Email:Jitka Trnková: soubory byly připraveny na 3. OMČR v Hodoníně perfektně!

04.06.2009 Švestka Štefan 28510
obrázek v článku pohled "náčelníka Sedící Jitky" ze zákulisí třetího ročníku soutěže v cloggingu a line dance pro dospělé tanečníky, který proběhl 30. května 2009
Ahoj všichni tancující i netancující kamarádi,

Chci jen krátce zhodnotit III. OMČR v cloggingu a line dance nad patnáct let v Hodoníně. Letos se mi to hodnotí obzvlášť špatně, protože mě zdravotní potíže přinutily většinu času sedět :-).
Výsledky jste si již mohli všichni díky Štefanově pohotovosti přečíst. Ve Štefanovi jsme měli opravdu obrovskou oporu. Ať již před soutěží (všechny informace ihned „vyvěšoval na stránky Ryengle), nebo i v průběhu soutěže. „Štefane …. velké díky!!!!“

Hned zpočátku musím říct, že mě zklamal nezájem. Dvanáct klubů (sice opravdu hodně silných a tanečně na vysoké úrovni) se mi zdá na soutěž málo. Ale s tím se nedá nic dělat.

Musím objasnit také jednu nepříjemnou věc a to slib ohledně prvního místa. Jeff Vašák slíbil zaslat pro první místa plechy a také poukázky na Šiklův Mlýn. Bohužel, oboje pravděpodobně leží právě na České poště. Asi poštovní šotek způsobil, že plechy i poukázky přišly až v úterý (2.6. 2009).
Proto se omlouvám všem Mistrům!

Úroveň soutěže byla, alespoň podle mého názoru, na opravdu vysoké úrovni. Kluby se poctivě připravily a všechny přijely vyhrát! Jednotlivé choreografie tomu skutečně nasvědčovaly!

Překvapivě přišlo povzbuzovat i dost návštěvníků z řad hodonínských obyvatel.
Díky Míši Modálkové se na večerním country bále naučily dva mexické tanečky a Chobot se všemi hosty a návštěvníky country bál začal promenádou.

Až na drobné nedostatky a ne zcela dotažené organizační záležitosti se snad celá soutěž vydařila.

Všem moc děkuji! Tanečníkům, vedoucím, příznivcům! Díky!

Jitka Trnková, za pořadatele 3. OMČR v HodoníněKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku