ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram



Jmeniny
Dnes je 18.06.2024
Svátek má Milan

Odběr novinek emailem:
Email:



7 horkých novinek Western parku Boskovice

29.05.2009 Švestka Štefan 27407
Pod novým názvem a logem Western park Boskovice se skrývá několik novinek, které startují novou éru Divokého západu v Boskovicích. Od roku svého vzniku - LP 1993 prošlo westernové městečko spoustou změn.

1. Národní divadlo Divokého západu. Nenápadný nápis zvenku na budově hlásá Saloon 1870 a v tomto duchu je tvořen celý interiér. Dřevo, tapety, světla, zrcadla, 14m bar, na něm nádherné kankánové tanečnice, kapela hraje nejznámější songy z filmu Limonádový Joe. V grandiózním cabaretu pěje arizonská pěnice Tornádo Lou tak, že vás rozparádí a zbytek noci protancujete. Dvouhodinový cabaret, při němž nechybí ani kulinářský zážitek v podobě čtyřchodového menu tvořený specialitami jako je chřestýší krém, bizoní steaky, někdy i kousek medvěda. Jack Daniel s teče přímo proudem ze sudu. Z venku obyčejná tmavohnědá stodola, ale uvnitř člověk nemá slov a nikdo nezůstane bez emocí. „Tož toto je Národní divadlo“, prohlásila jedna návštěvnice.

2. Divadelní rarita. Nikde v ČR neexistuje podobná divadelní scéna. Velký přírodní amfiteátr v pískovcovém lomu s vodopádem, jeskyní, indiánským pueblem, jevištěm od východu po západ, hledištěm pro 800 diváků. Máte možnost spatřit koně, kozy, psy a mnoho herců v letošní koňské show s názvem Poklad Apačů, která jistě pohladí vaši duši. V Divadle v aréně se hrají dva příběhy inspirované knihami Karla Maye, plné gagů a překvapení, ale i napětí a divokých jízd na koni. Westernové komedie Vinnetou I. – jak ho znáte a Vinnetou II. – jak ho neznáte. Mezi těmito představeními je spousta doprovodného programu spolu s aktivní zábavou v podobě atrakcí. To nemá chybu!

3. Boskovičtí mají nového spoluobčana. Mario Kubec, známý to pražský herec, opustil Prahu a přesídlil s celou svojí rodinou na Divoký západ do Boskovic. Uvidíte ho v hlavních rolích všech divadel Western parku Boskovice.

4. Country bály s Ivanem Bartůňkem bývají zcela vyprodány. Jedinečné country bály pod širým nebem (za nepříznivého počasí v Sand City Saloonu) za hudebního doprovodu známých kapel a s výukou věhlasného učitele country tanců Ivanem Bartůňkem a tanečními skupinami – mistry ČR v country tancích.

5. Za 200 na sezónu - denně na Divoký západ. Po 6 letech se znovu zavádí vstupné do areálu, ale bát se nemusíte. Díky vstupu do areálu se snižuje cena vstupu na divadla. Základní vstup do areálu je 35Kč pro děti a 70Kč pro dospělé. Zvýhodněné permanentky či celodenní vstupenky zde také mají. Například vstup na celou sezónu je za 200 korun pro dospělé a ještě získáte výhody.

6. Pozor! Pozor! Největší senzace. 1.května zahajují v Sand City Saloonu celoroční provoz Western parku. Ideální místo pro firemní akce, rodinné oslavy nebo svatby.

Za 7. Speciální víkendové akce celé léto. Na každý víkend letní sezóny je připraven vždy jiný program, který zpestří zábavu mezi hlavními divadelními představeními. Jejich aktuální přehled najdete na www.westernove-mestecko.cz.

Každodenní program:

09:30 Otevření, Show na Main Street
10:00 Saloon show
10:30 Poklad Apačů - show na koních
12:30 Show na Main Street
13:00 Saloon show
13:15 Show na Main Street
14:00 Bandit s colts show
15:00 Vinnetou I. – jak ho znáte
15:15 Saloon show
15:45 Show na Main Street
16:15 Saloon show
17:00 Vinnetou II. – jak ho neznáte
18:00 Saloon show
19:00 Country bál (pátek a sobota)
20:00 Grande show – Cabaret v Saloonu (pátek a sobota) – nutná rezervace



Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.









Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:



Fotogalerie u článku