ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Nejbližší akce
Začátek 22.11.2019, 17:00  
Konec 24.11.2019, 17:00  
Pardubice  IDEON Pardubice


Jmeniny
Dnes je 21.11.2019
Svátek má Albert

Odběr novinek emailem:
Email:



Rozlosování choreografií v Hodoníně

19.05.2009 Švestka Štefan 11613
a koncem května může začít pravá taneční show

ROZLOSOVANÉ POŘADÍ CHOREOGRAFIÍ

CLOGGING - SOLA Postupové kolo
1. Cloggingová fantazie Hulínská Šárka upřesní
2. DTS Niagara Bernolákovo Heriban Michal Len tak
3. Klepeto Kudláček Jan "Kopni do tý bedny"
4. Překlep Praha Rubešová Mirka upřesní
5. Hazard Ostrava Tešlová Veronika Not like that
6. TK Black and White Baldrianová Monika Make some noise
7. DTS Niagara Bernolákovo Matúšková Lucia Ja a moje druhé ja
8. TK Calipso Praha Žák Jakub Come with me
9. Klepeto Kudláčková Radmila Čubrmajka
10. Hazard Ostrava Římanová Nikola I dont think about it

CLOGGING - DUA Finále
1. Cloggingová fantazie Hulínská Šárka, Bachová Anna Za 5 minut 12
2. Klepeto Radmila a Jan Kudláčkovi Uň
3. Oliver´s Cloggers Romana Pokorná, Jiří Jaroš Eight More Milex
4. TK Black and White Erika Benešová, Petra Durnová Baseball dance
5. TK Calipso Praha Lenka Pořádková, Kateřina Vaňková Get up now
6. Hazard Ostrava Anna Vodičková, Eva Rýcová Why not?
7. Klepeto Markéta Havelková, Lucie Tomešová Hearts

CLOGGING - SKUPINY Postupové kolo
1. Oliver´s Cloggers 3 One week
2. TK Black and White 8 Kill Bill
3. DTS Niagara Bernolákovo 4 Čaro prázdnin
4. Angels Dance 5 Always on my mind
5. Klepeto Black or white
6. TK Calipso Praha 7 Circus
7. TK Black and White 8 Gigolo
8. Překlep Praha 10 La Histeria
9. Klepeto Ben

LINE DANCE - DUA Finále
1. TK Calipso Praha Žaneta Zímová Jakub Žák Are you gonna be my girl
2. Xtream Jablonec Šárka Vosáhlová Natalie Moravcová SKA DUO
3. TK Black and White Petra Durnová Erika Benešová upřesní
4. TK Calipso Praha Lucie Brochová Lenka Pořádková Simply irresistible
5. TK Black and White Monika Baldrianová Aleš Michalík Poprvé spolu
6. Black Ryengle Roman Trnka Tomáš Vozáb upřesní

LINE DANCE - SKUPINY Postupové kolo
1. Kentucky Poprad 10 Nerieš to!
2. TK Black and White 8 Happy ending
3. Lentilky Rakovník 10 Fontána
4. TK Calipso Praha 9 Blaze of glory
5. Xtream Jablonec 6 Pictura
6. Angles Dance 5 Our first line dance
7. Hazard Ostrava 9 Když nevíme co by
8. Kentucky Poprad 10 Pickup man
9. Překlep Praha 10 Life Is a highway
10. TK Black and White 8 Country rock
11. Lentilky Rakovník 12 BJV




Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.









Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:
Registrovat



Fotogalerie u článku