ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 24.09.2023
Svátek má Jaromír

Odběr novinek emailem:
Email:Pokyny pro přihlašování na festival PR2009

12.05.2009 Švestka Štefan 18900
obrázek v článku i před letošním ročníkem Vám přinášíme některé důležité informace, které byste měli znát před vlastním přihlašováním.
1. Limity jednotlivých kategorií

kategorie děti do 10 let: 10 choreografií
kategorie děti do 15 let - COUNTRY: 12 choreografií
kategorie děti do 15 let - SHOW: 12 choreografií
kategorie hlavní - COUNTRY: 14 choreografií
kategorie hlavní - SHOW: 14 choreografií
kategorie hlavní - CLOGGING: 14 choreografií
kategorie děti do 15 let – COUNTRY LINE: 12 choreografií
kategorie hlavní – COUNTRY LINE: 14 choreografií
kategorie POPRVÉ: 14 choreografií
kategorie OPEN: 14 choreografií

2. Každý soubor má možnost přihlásit až dvě choreografie do jedné každé vyhlášené kategorie. Jedna bude do kategorie nasazena přímo a druhá bude tzv. náhradní a do startovního pole může být zařazena za dále uvedených podmínek. Do nesoutěžní kategorie Poprvé se může přihlásit i soubor, který již na festival soutěžil za předpokladu, že nasadí tanečníky, kteří ještě atmosféru festivalu soutěžně neokusili.

3. Po ukončení termínu pro přihlášení se provede přerozdělení případných volných míst v jednotlivých kategoriích ve prospěch jiných, více obsazených - se zvláštním hlediskem pro hlavní kategorii. Volné pozice v kategoriích budou pak obsazeny pořadatelem z dalších podaných přihlášek souborů a z náhradních choreografií.

4. I v případě, že dojde k obsazení kategorie hlavními choreografiemi, doporučujeme dalším souborům, které mají zájem soutěžit v dané kategorii, aby se do této obsazené kategorie přihlásili. Při případném přerozdělení budou upřednostněni.

Online přihlášky na serveru Ryengle.cz spustí pořadatel soutěže - Kulturní sdružení Ryengle - 1. června 2009.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku