ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 12.07.2024
Svátek má Bořek

Odběr novinek emailem:
Email:LT Ryengle - zaplnění běhů je před začátkem léta téměř úplné!

05.05.2009 Švestka Štefan 28693
obrázek v článku obavy o naplněnost jednotlivých běhů po rozšíření na dva vlastní běhy se nenaplnilo a zbývá posledních pár volných míst!

I. běh hlásí ještě pár posledních míst o které si můžete požádat a své dítko poslat na 14 dnů prověřeného tábora třeba na email pořadatele tábora a nebo zavolat na telefon 602 225 985 (Švestka Štefan). II. běh oproti tomu hlásí již poslední dvě volná místa!!!

Přestože se ekonomické problémy současnosti mohly podepsat pod nedostatečnou naplněností, přesto LT RYENGLE 2009 hlásí téměř kompletní zaplnění kapacity tábořiště obou běhů!

Přičítáme to samozřejmě nejen píli našich vedoucích, ale i tomu, že jsme po 15 let dokázali připravit kvalitní táborový program pro děti, které se nám rády vracejí a dokonce někteří naši táborový odchovancí se nám vracejí v podobě instruktorů a vedoucích na "druhý břeh".

I letošní ročník tábora chystá své speciality o které nezůstanete ochuzeni i Vy - pravidelní návštěvníci našich stránek. Budeme opět na našich stránkách chystat zpravodajství o táborovém dění doplněné fotkami a dalšími, které Vám pomůže dokreslit atmosféru na táboře. Od 4. července do 1. srpna budou pod vlajkou LT Ryengle dva běhy dětí, kteří letos po šestnácté vyrazí za táborovým dobrodružstvím na 14 dnů her.

Vzkaz pro netrpělivé - oba běhy vymýšlí nejbláznivější hry a nápady a moc se těší na všechny táborníky!!!
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku