ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 06.12.2023
Svátek má Mikuláš

Odběr novinek emailem:
Email:Western park Boskovice – westernové městečko

08.04.2009 Švestka Štefan 25503
Je jedinečné westernové městečko v autentickém prostředí Divokého západu. Divadelní představení v obrovském přírodním amfiteátru s krásným vodopádem, který dodá indiánským a kovbojským příběhům to pravé kouzlo. Celodenní program nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří mají chuť se bavit v jakémkoliv věku.

Vinnetouova divadelní představení pod širým nebem, koňské show v obrovském přírodním amfiteátru a cabaret v novém Sand City Saloonu s celoročním provozem vás pobaví jako nikde jinde. Speciální víkendové akce, které doplňují hlavní program, country bály s výukou tanců, noční představení koňské show a mnohem více u nás můžete zažít. Na www.westernove-mestecko.cz najdete kompletní program a speciální víkendové akce. Aktivní zábava je zajištěna díky atrakcím. Vyzkoušejte své umění hodu tomahawkem, střelby z luku, rýžování zlata, jízdy na koni a další.

Ubytování ve westernových hotýlcích a srubech. Občerstvení v několika saloonech a taverně.

Programy určené pro školní výlety. Přímo v areálu se konají dětské indiánské tábory s dobrodružným programem. Firemní a společenské akce připravíme na míru. Kompletní zajištění vynikající zábavy a westernových kulinářských zážitků.

Od 1. 5. 2009 zahajujeme celoroční provoz díky novému Sand City Saloonu, kde budou celý rok mimo jiné cabarety a country bály. Kapacita saloonu je asi 250 míst. Speciální novinkou je cabaret na motivy filmu Limonádový Joe.

Každodenní program
09:30 Otevření, Show na Main Street
10:00 Saloon show
10:30 Poklad Apačů - show na koních ve Velkém amfiteátru
12:30 Show na Main Street
13:00 Saloon show
13:15 Show na Main Street
14:00 Bandit s colts show
15:00 Vinnetou I. – jak ho znáte - v Divadle v aréně
15:15 Saloon show
15:45 Show na Main Street
16:15 Saloon show
17:00 Vinnetou II. – jak ho neznáte - v Divadle v aréně
18:00 Saloon show

1.5. - 30.6.2009 soboty a neděle; 1.7. - 30.8.2009 úterý až neděle; státní svátky otevřeno, pondělí zavřeno

Country bál, Noční představení a Grande show budou dle aktuálního rozpisu akcí. Speciální víkendové akce budou probíhat mezi hlavními divadelními představeními. Změna podmínek a programu vyhrazena.

Vstupné:
Do areálu děti 35,-/ dospělí 70,- Kč.
Do divadel od 15,-/30,- při koupi permanentky. U jednodenních návštěv cena divadla od 35,- /70,- Kč.
Celodenní vstupenka (vstup do areálu i všech 3 hlavních divadel) 150,-/300,-Kč.

Divadelní představení, atrakce

Poklad Apačů – show na koních „Toto představení pohladí vaši duši“
Příběh dávných časů, když ještě širým prériím vládla stáda bizonů a indiáni žili v souznění s přírodou a zvířaty. Bylo to dříve, než vstoupil na indiánskou půdu bílý muž, který toto odvěké pouto a souznění narušil.
Jedinečné představení z dob Divokého západu se odehrává v nádherné scenérii starého pískovcového lomu, kde za zvuku vodopádu na vás dýchne to pravé kouzlo příběhu. Čeká vás tu, milí návštěvníci, jak divoká jízda na koních, tak jejich indiánská drezura ve volnosti, honáci dobytka, indiáni, kovbojové a jejich nespoutané výkony, nezkrotné kousky a neobyčejné dovednosti. Hodinové představení plné romantiky, krásných koní, přátelství a hravá spolupráce mezi člověkem, psem a koňmi. Nenechte si ujít jedinečnou podívanou, kterou jinde v ČR neuvidíte.

Velký amfiteátr, 60 min.
V hlavní roli Mario Kubec

Vinnetou I. - jak ho znáte „Pravý Divoký západ, jak ho znáte“
Příběh inspirovaný knihami Karla Maye, který je plný napětí, přestřelek, nečekaných zvratů, divokých jízd na koni. Akční westernová podívaná, jak Vinnetou a jeho kamarád bílý bratr Old Firehand chrání poklad Apačů před Santerovou bandou zlotřilců. Napínavý příběh od začátku do konce. Zábava a překvapení nechybí.

Divadlo v aréně, 35 min., Režie: Vlastimil Peška
V hlavní roli Mario Kubec

Vinnetou II. - jak ho neznáte „To nemá chybu!“
Crazy komedie a parodie na známé příběhy z Divokého západu plná gagů a překvapení, při kterých se do sytosti pobavíte a pořádně zasmějete. Vinnetou se ocitne v nečekaných rolích a vy jen s napětím můžete očekávat, co vymyslí, aby se z prekérní situace dostal.

Divadlo v aréně, 35 min., Režie: Vlastimil Peška
V hlavní roli Mario Kubec

Cabaret v Saloonu
Hodinové představení v novém Sand City Saloonu. Více informací bude dodáno.

Atrakce
Po celý den můžete zkoušet svoje indiánské a kovbojské dovednosti. Kromě hodů tomahavkem, střelby z luku, měření síly na silostroji a dalších atrakcí si můžete vyjít na malou procházku s kozou z naší půjčovny koz.

Občerstvení v několika saloonech – steaky, vařené speciality, dětská a vegetariánská jídla, sladkosti.

Více na stránkách westernového městečka BoskoviceKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku