ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 18.06.2024
Svátek má Milan

Odběr novinek emailem:
Email:TCS Louisiana se vrací ze soutěže v Lotyšsku se vztyčenou hlavou!

05.03.2009 Švestka Štefan 27996
O tomto víkendu se TCS Louisiana Písek zúčastnila soutěže Line dance v Lotyšsku, která je pod hlavičkou WCDF (World Country Dance Federation). O ceny zde bojovalo na 300 tanečníků z 15 zemí.

Připravovali jsme se na soutěž poctivě několik měsíců, hodně nám pomáhali naši zahraniční kamarádi a vše se vyplatilo. Ze soutěže jsme si přivezli celkem 9 cen v kategoriích Social, Newcomer, Choreograf a Team. Z toho 4 první místa, jedno druhé, jedno páté a jedno čtvrté místo (ceny se udělují od 5 místa) S choreografií Perfect Love první místo a s choreografií The Black Perl třetí místo.

Na zahajovacím ceremoniálu a v sobotní párty jsme s velkým úspěchem představili svá předtančení. Největší pochvalu dostalo předtančení Wild nejen od zástupce WCDF ale i od skvělého choreografa, tanečníka a porotce Roye Verdonka.

Načerpali jsme spoustu inspirace, zkušeností a nasáli báječnou atmosféru. Srdečně všechny zveme na připravované workshopy a na podzimní Písecké dupání, kde pro vás ve spolupráci s WCDF připravujeme soutěž Line dance.

Tom Dvořák, TCS Louisiana Písek (www.tcslouisiana.cz)Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku