ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 01.10.2023
Svátek má Igor

Odběr novinek emailem:
Email:1st annual Prague Feis

01.03.2009 Švestka Štefan 21286
Ano, je to tak. První pravověrná irská taneční soutěž v České republice. Donedávno se čeští tanečníci prezentovali svými výkony v okolních státech a města jako Vídeň, Krakow a další obdivovaly jejich výkony.

Za pozadí této akce se skrývá Rinceoirí a RIDA, kteří k nám pod hlavičkou školy Delaney Academy London tuto akci poprvé do české kotliny přivážejí. Přesněji 23. a 24. května 2009 v Tyršově domě na Malé Straně můžete navštívit 3 pódia plná tance.

Program je napasován mezi 8.30 a cca 17 hodiny po oba dny v sobotu i neděli. Těšit se můžete na jednotlivé grade (úrovně tanečníků) od Beginners až po Intermediate, nezůstanete ochuzeni o kategorii Open a soutěž celků.

V případě, že zvládáte angličtinu jak když bičem mrská, tak další informace naleznete na 1st annual Prague Feis (třeba se dočkáme i české mutace)

Na závěr přeji organizátorům ať se akce vydaří a všem tanečním skupinám vřele doporučuji návštěvu a nasátí té správné irské taneční atmosféry. Jedinou drobnou a malou kaňkou na tváři je, že tančit můžou jen Ti, kteří jsou registrováni pod akreditovanou irskou taneční školou. Ale taková jsou pravidla.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku