ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 18.06.2024
Svátek má Milan

Odběr novinek emailem:
Email:Desperado po deseti letech

02.02.2009 Švestka Štefan 28234
Taneční a westernová skupina Desperado v letošním roce oslaví deset let od svého založení.

V loňském roce měli za celou dobu činnosti nejvíce vystoupení a jak tvrdí „prakticky se, s výjimkou letních prázdnin, nezastavili“. Vedoucí Martin Štulla se nám také svěřil, že vystupovali i na velkých akcích jako byl například Mezinárodní gastronomický kongres v Praze, Ples letecké základny Čáslav či Pivní slavnosti v hotelu Orlík. Na podzim zajišťovali moderátora i taneční vystoupení na akci Country pro Růženku ve Zruči nad Sázavou a následně pak i skoro celý víkendový program na Veletrhu hraček v Praze. „Také už proběhla několikrát výuka country a line dance, kterou provádí Jana Břečková, která může i za většinu choreografií skupiny“.

„Letošní rok bude ještě zajímavější. V prosinci jsme si „plácli“ s Jihočeskými drahami a pro letošní rok pro ně budeme vystupovat na několika akcích. Další velkou akcí, která nás čeká je taneční vystoupení na Mezinárodním mistrovství Evropy ve westernových disciplínách v srpnu v Rýmařově. A v neposlední řadě i připravovaná vlastní kulturní akce spolu s Klubem panenek ČR k deseti letům skupiny. K této akci bude vydaná také výroční turistická známka“, přidává Martin na závěr.

A na co se můžete těšit v programu skupiny? V repertoáru mají již další nová vystoupení ať už s klasickými country tanci či Line dance. A připravují westernovou show, kde spojí taneční a divadelní vstupy do jednoho pásma. Více informací najdete na www.desperado.wz.cz
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku