ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Nejbližší akce
Pardubická Ryengle 2020
Začátek 28.11.2020, 17:00  
Konec 29.11.2020, 17:00  
Pardubice  IDEON Pardubice



Jmeniny
Dnes je 15.12.2019
Svátek má Radana

Odběr novinek emailem:
Email:



11.OMČR ve Znojmě již zná všechny účastníky

04.11.2008 Švestka Štefan 12287
Letošního 11. mistrovství ČR v country tancích do 17-ti let se zúčastní ve Znojmě 27 tanečních skupin s celkovým počtem 66 soutěžních choreografií.

Na soutěžním parketu se vystřídá 376 tanečníků. Pořádající TCS Zuzana již finišuje s přípravami a těší se na příjezd prvních soutěžících.

Prostorové zkoušky

Pátek 14.11.2008
19:00 - 19:08 C&WD Masánčata
19:08 - 19:12 Překlep Praha
19:12 - 19:28 TK Black and White
19:28 - 19:36 CTS Dupáček
19:36 - 19:48 Klobouček
19:48 - 19:52 Mašle ze ZŠ Herčíkova
19:52 - 19:57 Alabama
19:57 - 20:09 Big Dance
20:09 - 20:17 Country live
20:17 - 20:33 Country Road
20:33 - 20:37 CT Lednice
20:37 - 20:45 TK Calipso Praha
20:45 - 20:49 TK Xtream
20:49 - 21:01 TŠ Sokol Dance
21:01 - 21:25 CTS Lentilky Rakovník

Sobota 15.11.2008
8:42 - 8:58 TCK VIRGINIA
8:58 - 9:06 TS Ryengle Pardubice
9:06 - 9:10 ZHECU Písek
9:10 - 9:34 Novoveská Štístka SVČ Pohořelice
9:34 - 9:42 Country ZŠ Hrotovice
9:42 - 9:50 TS Dancestep
9:50 - 9:58 Caramelka
9:58 - 10:06 Ruty Šuty
10:06 - 10:14 ZŠ Dolní Dubňany
10:14 - 10:18 Liščata Brno
10:18 - 10:30 Virginia Brno


Časový harmonogram 11. OMČR Znojmo 2008

Pátek 14.11.2008
17:00 – 22:00 Registrace na ZŠ ul. Mládeže a ubytování
18:00 – 22:00 Prostorové zkoušky
Sobota 15.11.2008
07:30 – 09:00 registrace na ZŠ ul. Mládeže a ubytování
08:00 – 09:00 snídaně v jídelně ZŠ
08:00 – 10:30 prostorové zkoušky
10:30 – 11:45 porada vedoucích ve sportovní hale (tribuna)
10:30 – 12:00 oběd v jídelně ZŠ
12:15 – 18:00 uzamčení obou budov ZŠ
12:00 – 12:30 porada poroty ve sportovní hale (salonek VIP)
12:30 – 13:00 slavnostní zahájení mistrovství s nástupem skupin
13:00 – 13:50 kategorie AN (nováčci) přímé finále
13:55 – 14:40 kategorie A1M (country ml.) postupové kolo
14:45 – 15:20 kategorie A3M (country show ml.) přímé finále
15:25 – 16:15 kategorie A4M (line dance ml.) přímé finále
16:15 – 16:30 přestávka
16:30 – 16:45 vyhlášení kategorie „Nováčci“
16:45 – 17:30 kategorie A3S (country show st.) postupové kolo
17:30 – 18:10 kategorie A4S (line dance st.) postupové kolo
18:15 – 18:45 posezení s porotou „Nováčci“
18:00 – 19:45 večeře
20:00 - seminář pro vedoucí a porotu

Neděle 16.11.2008
07:30 – 08:30 snídaně
08:50 – 09:00 slavnostní zahájení 2. dne
09:00 – 09:40 A1M (country mladší) finále
09:40 – 10:15 A2M+A2S (národní tance ml.+st.) společné přímé finále
10:15 – 11:05 A1S (country starší) přímé finále
11:05 – 11:45 A4S (line dance st.) finále
11:45 – 12:30 A3S (country show st.) finále
12:00 - 13:45 oběd
14:00 – 15:30 vyhlášení výsledků
15:30 - posezení s porotou

Jirka "Bláža" Blažek
TCS Zuzana
Z N O J M O
http://www.tcs-zuzana.cz
tel. 723 479 329, 604 674 006



Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.









Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:



Fotogalerie u článku