ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 18.06.2024
Svátek má Milan

Odběr novinek emailem:
Email:Reflexe z Píseckého dupání

28.10.2008 Krzyžánek Vojtěch 12837
Je lehké někoho kritizovat, zato těžší najít na věci to dobré a pochválit. Taneční skupina Čiko y čikas chválí TS Louisiana za Písecké dupání. Zde je originál pochvalného emailu.
Ahoj všichni tanečníci!

Chtěla bych takto veřejně moc pochválit taneční soubor Luisiana z Písku za uspořádání jedné prima akce. 4 – 5. 10. 2008 se uskutečnilo v pořadí druhé Písecké dupání, které zahrnovalo nesoutěžní taneční přehlídku, ale také velký několika denní seminář line dance s Nancy Morgan a samozřejmě večerní country bál s mnohým překvapením. Tahle akce mi po dlouhé době připomněla, jak jsme jezdili jako děti do Loučovic (pořádal Šumaváček) a jak tam byla výborná atmosféra. Všichni se těšili hlavně na to, jak se spolu sejdou, zatančí si, něco nového se naučí a předvedou si navzájem, co kdo umí a na čem pracuje. Beze spěchu, bez snahy zjistit, kdo je nejlepší a s touhou strávit spolu hezký víkend. A Písecké dupání bylo přesně takové.

A proč? Za prvé profesionální a velmi inspirativní Nancy, která učila line dance, strhla myslím všechny, včetně nás, kteří line dance zrovna netančíme. Její energie, rozmanité styly hudby (zazněla i Madonna nebo hip hop) i tanečních variací nás prostě vytáhli na parket. Za druhé přehlídka, kterou jsme celou protleskali, včetně bonusových vystoupení v podání místní taneční skupiny Zig zag nebo mažoretek a samozřejmě domácí Lousiany. A za třetí pořadatelé, kterým nebylo nic za těžko, všechno se dalo vyřešit a vlastně nic nebyl problém. Večerní country bál s vystoupením Aničky a Terezky Bachových už byl jenom taková třešnička na dortu.

Děkuji tímto celé Luisianě, že takovou akci uspořádala a přeji Píseckému dupání, aby vydrželo, bylo stále tak pohodové a hlavně, aby účast tanečníku byla stále vyšší. A tohle díky patří i všem dalším, kteří se pouští do pořádání tanečních akcí. Jen ať se tancuje, ať si každý vybere to své, co mu je blízké.

Díky!


Malina Procházková
Čiko y čikas
Jindřichův Hradec
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku