ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 27.09.2023
Svátek má Jonáš

Odběr novinek emailem:
Email:OMČR: Znojemské informace o mistráku

25.09.2008 Švestka Štefan 20427
informace o přípravě dětského mistráku ve Znojmě

Zdravím ze Znojma a chci Vás trošku poinformovat o přípravách letošního mistráku. Když kouknete na kalendář tak zjistíte, že se kvapem blíží uzávěrka přihlášek, která je 25.10.2008, ale tabulka s přihlášenými choreografiemi je skoro prázdná. Tímto skládám poklonu Ryengli, protože jejich soutěž, ačkoli je až po mistráku, je přihlášenými skupinami skoro zaplněná. Nevěřím tomu, že se do Znojma nikomu nechce. Kde jsou všichni zástupci Moravy? Takže pospěšte pospěšte, ať se nám email plní Vašimi přihláškami.

Pár informací, které vyplynuly z dotazů z vašich emailů:

Při mistráku nebudou probíhat žádné doprovodné semináře. Ti kdo na mistráku alespoň jednou byli, tak ví, že na ně není opravdu čas. I když jeden, dá se tomu říci seminář, při mistráku proběhne. Zklamu ale asi většinu soutěžících, protože tento „seminář“ je určen výhradně vedoucím a porotě, neboť i ta není všeho znalá. V souvislosti s tímto seminářem chci požádat vedoucí skupin aby si na sobotní večer od zhruba 20:00 do 22:00 hodin, pokud se budou chtít tohoto „semináře“ zúčastnit, zajistili hlídání svých dětí. Budeme se snažit toto hlídání nějakým způsobem zajistit sami, ale moc tomu nevěříme.

Ubytování bude na dvou budovách ZŠ Mládeže, vzdálenost školy od vlakového nádraží je 500 metrů, od autobusového 550 metrů. Ze školy do jídelny je to 250 metrů a ze školy do sportovní haly to je 640 metrů. Pro bližší informaci je ode dneška na našem webu mapka s návodem jak se k nám dostat.

Pokud bude chtít spát někdo na internátě SPGŠ, který je 50 metrů vedle školy, tak je možné toto ubytování zajistit, ale musí Vás být 40 a více (bohužel)

Takže to je prozatím od nás vše a přihlašujte se, přihlašujte se, přihlašujte se.

Zdraví Bláža a IvkaKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku