ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 24.05.2024
Svátek má Jana

Odběr novinek emailem:
Email:Semináře na festivalu

18.09.2008 Švestka Štefan 28960
obrázek v článku v rámci festivalu budou moci účastníci bezplatně navštívit zajímavé semináře.

Minulý rok jsme se s vedoucími souborů bavili jaký doplňkový program připravit na festivalu letošním. Nezajímal Vás ani tak páteční koncert, ale zajímala Vás možnost absolvovat semináře, které pomohou rožšířit vzdělání Vašich choreografů, manažerů skupiny.

A v tomto duchu jsme se letos skutečně vydali. V pátečním programu nenaleznete koncert, který byl již několik let uvadající částí programu - bohužel pryč jsou narvané zahajovací koncerty Copu.

Místo nich jsme připravili ve spolupráci s našimi externisty semináře, které Vás zajímaly. Jedná se o tyto semináře: Jak připravit a poskládat tréninkovou jednotku, Choreografická dílna a v neposlední řadě Jak zviditelnit aktivity tanečního souboru.

Na navrhované semináře máme připravené odborné lektory, které mají s danými okruhy bohaté zkušenosti. Časový prostor pro jeden seminář bude vymezen 90 minutami. Pro snadnější přípravu programu celého festivalu a zvláště těchto seminářů Vás v tuto chvíli žádám, abyste předběžně do uzávěrky nahlásili předpokládanou účast na daném semináři. V tuto chvíli předpokládáme maximální účast 2 lidí za jeden soubor. Po uzávěrce případně poupravíme i počet seminářů, protože počítáme s možností každý seminář jednou v rámci festivalu zopakovat. V případě většího zájmu, který bychom nemohli odbavit v rámci festivalu jsme schopni zajistit v náhradním termínu.

Jak připravit tréninkovou jednotku Mgr. Miroslav Janovský
Jak sestavit trénink, rozcvičky, kdy učit nové věci, kdy zařadit a proč strečink, rozcvička, protahování na konci a další důležité náležitosti v plánování tréninků...

Choreografická dílna Roman Vach
Další pokračování v již úspěšném a navštěvovaném semináři na festivalu.

Jak zviditelnit aktivity tanečního souboru Ing. Martin Kolovratník
Promo aktivity souboru, pořádáme akce a nevíme jakým způsobem je zveřejnit a jaké komunikační kanály využít, jak se zviditelnit nejen v regionálním měřítku...

Nahlašte se, prosím, podle schématu:
jméno příjmení taneční soubor předpokládaný příjezd na festival (den čas) předpokládaný odjezd z festivalu (den čas)Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku