ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 28.09.2021
Svátek má Státní svátek

Odběr novinek emailem:
Email:Nejhezčí v Texasu

06.10.2000 Švestka Štefan 14483
Caramella ve stylizovaném tanečním muzikálu
S podtitulem "Hudebně taneční country série" se můžete setkat dne 8.11. 2000 v KD Mlejn s akcí, která tu asi ještě nebyla k vidění.

Jiří Jeff Vašák uskuteční krok proti proudu času a vrátí nás zpět na prosluněný Šiklův mlýn, do westernového městečka v dobách letních radovánek. Vrátí nám na krátkou dobu iluzi vystoupením toho nejlepšího, co jste letos ve westernovém městečku mohli vidět. V pořadu vystoupí proslulý caller David Dvořák, zahrají a zaspívají Westec Boys, tanečním partem se blýsknou tanečníci z Caramelly a v nemalé roli uvidíme i protagonisty a známé postavy z řad pracovníků Šiklova mlýna.

Jak jsme se dozvěděli, tak ani nikde jinde nemůže být tato hra uvedena, protože původně se v matičce Praze hledal pro protagonisty druhý Šiklův mlýn, ale jelikož se nenašel, tak se nakonec všichni dohodli na kompromisu. KD Mlejn svým názvem vyhovoval a my všichni se tedy můžeme těšit na středu 8. listopadu...Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku