ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 02.12.2023
Svátek má Blanka

Odběr novinek emailem:
Email:Program TS Ryengle skrze léto

25.06.2008 Švestka Štefan 21670
obrázek v článku co se chystá na tanečníky z Ryengle skrze léto? Možná byste tak bohatý program nečekali. Posuďte sami...

V letní sezóně si vždy dáváme tak trochu pohodu a oraz, ale letošní léto budeme mít dělené několika zajímavými akcemi.

Na čelním místě musím uvést letní tábor, který sice nemá nic společného s tancováním, ale jeho již 15. ročník se pod hlavičkou Kulturního sdružení Ryengle bude konat v termínu od 28. června do 12. července. Mezi instruktory, vedením i účastníky nalezenete oddané členy irské taneční skupiny.

První z vystoupení je 19. července Šiklův mlýn ve westernovém městečku. Zde se domlouváme na našem vystoupení a vedle nového vystoupení IRISH FREESTYLE zřejmě ukážeme i další novinku v nových kostýmech - KANKÁN.

Tři dny poté - přesněji 22. čevence nás čeká vystoupení v Brně na staré radnici. Velmi se těšíme nejen na publikum, ale i na naše kamarády ze souboru La Quadrilla Brno, které celou akci pořádá.

Keltský svátek Lughnasad oslavíme 26. července společně s BOII a Asonancí v Nasavrkách. Předpokládáme hojnou účast na tomto tradičním svátku všech keltů i proto, že akci doprovází velmi bohatý doprovodný program. Více se dočtete v dalším článku na našech stránkách.

V srpnu se poprvé vydáme do zahraničí, kde se přidáme pod početnější skupinu La Quadrilla Brno a pokusíme se věhlas irských tanců zvednout v dalekém, ale Čechy a Slováky rozhodně neopomíjeném Chorvatsku.

Konec srpna nás již zastihne pilně se připravující na novou taneční sezonu zavřené v zrcadlových sálech na třídenním soustředění s Mišem Köverem a Magdou Machovičovou.

Program je tedy bohatý, přesto se všichni těšíme, že si odpočneme od každotýdenní tréninkové dřiny a nabereme síly na další sezónu. Jen pro připomenutí to bude již devatenáctá v pořadí pro TS Ryengle.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku