ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Nejbližší akce
Začátek 22. 11. 2019, 17:00  
Konec 24. 11. 2019, 17:00  
Pardubice  IDEON Pardubice



Jmeniny
Dnes je 22. 9. 2019
Svátek má Darina

Odběr novinek emailem:
Email:



Pardubice - Trusnov 2008 ve výsledcích

13. 5. 2008 Švestka Štefan 13142
cloggingové mistrovství proběhlo v roce 2008 pod taktovkou TCK Virginia Pardubice 10. května 2008 s těmito výsledky, které poskytla jako spolupořadatel dětská asociace CCCDCA.

Mistrovství České republiky v dětských country tancích Stepové techniky - B

11. ročník – Trusnov 10.5.2008

Výsledková listina

Sóla

Do 11ti let
Mistr ČR Monika Janů TK Black and White Hodonín
2. Tereza Ryšavá TCK Virginia Pardubice
3. Kateřina Bravencová TK Black and White Hodonín
4. Petra Rubešová Big Dance Praha
5. Adéla Horáková Big Dance Praha
6. Míša Hulínková Rozálie Strakonice
6. Šimon Kotrba Rozálie Strakonice
8. Kateřina Pazdírková Hazard CDC Ostrava
9. Jana Orlíčková Hazard CDC Ostrava
10. Kateřina Ryšavá TCK Virginia Pardubice

do 18ti let
Mistr ČR Šárka Hulínská Cloggingová fantazie Praha
2. Radmila Kudláčková Klepeto Praha
3. Petra Durnová TK Black and White Hodonín
4. Erika Benešová TK Black and White Hodonín
5. Jana Krausová Angels Dance Praha
6. Eva Rýcová Hazard CDC Ostrava

Dueta

Do 11ti let
Mistři ČR Kateřina Bravencová Monika Janů TK Black and White Hodonín
2. Tereza Čechovská Pavlína Durnová TK Black and White Hodonín
3. Lucie Bucharová Kristina Ardeltová Big Dance Praha
4. Petra Rubešová Pavlína Matějková Big Dance Praha
5. Jana Orlíčková Pavel Orlíček Hazard CDC Ostrava
6. Tereza Ryšavá Kateřina Ryšavá TCK Virginia Pardubice
7. Andrea Sosnová Šimon Kotrba Rozálie Strakonice
8. Lucie Petrusová Kateřina Vostrá Klepeto Praha
8. Ráchel Šimonová Sára Šimonová Klepeto Praha

Do 18ti let
Mistři ČR Erika Benešová Petra Durnová TK Black And White Hodonín
2. Jana Krausová Barbora Hladíková Angels Dance Praha
3. Kateřina Bambásková Lucie Kapounová Rozálie Strakonice
4. Petra Fenclová Petra Šenková Angels Dance Praha
5. Tereza Uhlářová Anna Vodičková Hazard CDC Ostrava
6. Kateřina Filáková Nikola Římanová Hazard CDC Ostrava
7. Lenka Hamplová Helena Pochobradská Rodeo Trutnov

Skupiny

Do 11ti let
Mistr ČR Black and White Hodonín
2. Rozálie Strakonice
3. Big Dance Praha
4. Hazard CDC Ostrava
5. Klepeto Praha

Do 18ti let
Mistr ČR Black and White Hodonín
2. Klepeto Praha
3. Angels Dance Praha
4. Hazard CDC Ostrava
5. Rozálie Strakonice
6. Rodeo Trutnov




Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.









Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:
Registrovat



Fotogalerie u článku