ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 22.09.2023
Svátek má Darina

Odběr novinek emailem:
Email:Ryengle - ukázková hodina irských tanců

12.05.2008 Švestka Štefan 21092
Ryengle symbolicky zakončí taneční sezonu v úterý 10. června od 18 hodiny v KD Hronovická.

Nebude na to sama. Pomohou jí v tom taneční hosté, kteří přinesou oživení v podobě mistrovského cloggingu (kovbojský step), plesových formací anebo country choreografie mající premiéru právě na Ukázkové hodině TS Ryengle. Jedná se o TCK Virginia Pardubice, RIDENDO Hlinsko a TK Apel Holice.

Na letošním závěrečném vystoupení, které symbolicky ukončí sezonu, jsme přichystali zajímavé taneční kreace, které jsme nastudovali v letošní taneční sezoně. Rodiče letošních nováčků překvapí tanečním uměním, které pod vedením svých vedoucích získali za necelých 10 měsíců poctivé docházky. Těšit se můžete nejen na irské tance, ale i na překvapení pocházející ze země galského kohouta.

Oživením budou i hosté z Ridenda Hlinska, kteří nám předvedou tance z repertoáru plesových formací. Těšit se můžeme na country vystoupení TK APEL Holice, které v úzké spolupráci s touto skupinou připravil Štefan Švestka, vedoucí TS Ryengle Pardubice. Zajímavostí je, že na Ukázkové hodině bude mít tento tanec úplnou premiéru. V neposlední řadě se parket rozduní pod náporem cloggingových stepek TCK Virginia Pardubice, která je v tomto oboru několikanásobným mistrem České republiky.

Na již pravidelný závěr letošní taneční sezóny Vás co nejsrdečněji zveme v úterý 10. června 2008. Na akci s názvem Ukázková hodina irských tanců TS Ryengle vás zveme do KD Hronovická (vstup zdarma).

Své kroky nasměrují na zmíněnou akci nejen znalci a milovníci irských tanečních kroků, ale i případní zájemci o tento nádherný taneční styl. Skupina Ryengle hledá nové irské taneční naděje pro nový školní rok 2008/2009 a tato akce je nejlepším způsobem, jak můžete krásu irského tance odhalit.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku